ARINÇ İLE YALÇIN AKDOĞAN’IN DİKKAT ÇEKEN TARTIŞMASI

ARINÇ İLE YALÇIN AKDOĞAN’IN DİKKAT ÇEKEN TARTIŞMASI

Başbakan Yardımcıları Bülent Arınç ile Yalçın Akdoğan arasındaki gerginlik, dünkü grup toplantısı öncesi objektiflere yansıdı.AK Parti'nin dünkü Meclis grup toplantısı öncesinde Başbakan yardımcıları Bülent Arınç ...

03 Aralık 2014 - 10:18

Başbakan Yardımcıları Bülent Arınç ile Yalçın Akdoğan arasındaki gerginlik, dünkü grup toplantısı öncesi objektiflere yansıdı.grup-toplantisi-oncesi-ofkeli-diyalog_x_6742289_99AK Parti’nin dünkü Meclis grup toplantısı öncesinde Başbakan yardımcıları Bülent Arınç ile Yalçın Akdoğan arasında, Davutoğlu’nun salona gelişinden önce kısa süreli bir gerginlik yaşandı. BÜLENT ARINÇ SİNİRLENDİ Akdoğan’ın Bülent Arınç’ın yanına gelerek elini sıktığı ama Arınç’ın sinirli bir şekilde karşılık verdiği görüldü. Bu arada ikili hararetli bir şekilde konuşurken Arınç’ın öfkeli olduğu dikkatlerden kaçmadı. İkili arasındaki polemiği görenler, gerilimin sebebinin, son dönemdeki görevden almalar olduğu şeklinde yorum yaptı.
Yalçın Akdoğan ile Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı seçimlerinden önce de ‘yeni yetmeler’ polemiği yüzünden karşı karşıya gelmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Akçakale halkı arıtılmış su içecek
Akçakale halkı arıtılmış su içecek
Siverek'te 10 yaşından beri baba mesleğini devam ettiriyor
Siverek'te 10 yaşından beri baba mesleğini devam...