BALIKLIGÖL DOLDU TAŞTI

BALIKLIGÖL DOLDU TAŞTI

Şanlıurfa’da Kadir Gecesi nedeniyle vatandaşlar Balıklıgöl’e akın etti. Şanlıurfa’da Kadir Gecesi izdihamı yaşandı. Sayılı kutsal şehirlerden Şanlıurfa’ya Kadir Gecesini geçirmek için farklı şehirlerden binlerce vatandaş geldi. ...

BALIKLIGÖL DOLDU TAŞTI
02 Temmuz 2016 - 01:57

habersanliurfaŞanlıurfa’da Kadir Gecesi nedeniyle vatandaşlar Balıklıgöl’e akın etti. Şanlıurfa’da Kadir Gecesi izdihamı yaşandı. Sayılı kutsal şehirlerden Şanlıurfa’ya Kadir Gecesini geçirmek için farklı şehirlerden binlerce vatandaş geldi. Kadir Gecesinde ibadet etmek isteyen, farklı şehirlerden gelen ve Şanlıurfa’dan Dergâh Camisine giden vatandaşlar Balıklıgöl’ü doldurdu. Binlerce vatandaşın aynı anda gittiği Balıklıgöl’de tabiri caizse iğne atsan yere düşmeyecek kadar bir kalabalık oluştu. Farklı illerden ve ilçelerden gelen vatandaşların bir kısmı Balıklıgöl’de çimlerde oturup vakit geçirirken, bir kısmı da gezmeyi tercih etti. Balıklıgöl’de oluşan kalabalıktan dolayı vatandaşlar yürümekte güçlük çekti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Anayasa Madde Değişikliği 2.Tur-9.Madde Oylamasında Kabul:341, Red:137, Boş:4, Geçersiz:,1 Oy ile Kabul Edilmiştir.
Anayasa Madde Değişikliği 2.Tur-9.Madde Oylamasında...
Anayasa Madde Değişikliği 2.Tur-8.Madde Oylamasında Kabul:339, Red:138, Çekimser:1, Boş:2, Geçersiz:3 Oy ile kabul edilmiştir.
Anayasa Madde Değişikliği 2.Tur-8.Madde Oylamasında...