DOĞU VE GÜNEYDOĞU ANADOLU REKTÖRLERİ YÖK TOPLANTISINDA

DOĞU VE GÜNEYDOĞU ANADOLU REKTÖRLERİ YÖK TOPLANTISINDA

  Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesindeki üniversitelerin rektörleri ile bir araya geldi. YÖK Başkanı Saraç'ın başkanlığında, Yükseköğretim ...

DOĞU VE GÜNEYDOĞU ANADOLU REKTÖRLERİ YÖK TOPLANTISINDA
01 Eylül 2016 - 19:44

tök Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi Rektörleri  Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesindeki üniversitelerin rektörleri ile bir araya geldi. YÖK Başkanı Saraç’ın başkanlığında, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Adıyaman, Ağrı İbrahim Çeçen, Batman, Bingöl, Bitlis Eren, Dicle, Erzincan, Fırat, Gaziantep, Hakkari, Harran, Iğdır, Kahramanmaraş Sütçü İmam, Kilis 7 Aralık, Mardin Artuklu, Mustafa Kemal, Muş Alparslan, Siirt, Şırnak, Tunceli, Yüzüncü Yıl Üniversitelerinin rektörleri katıldı. Toplantıda 2016 – 2017 Eğitim Öğretim yılı öncesinde, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesindeki üniversitelerin genel bir durum değerlendirmesi yapıldı. Toplantı neticesinde hükümete sunulmak üzere bölgedeki yüksek öğretim kurumlarının durumlarına ilişkin bir rapor hazırlanmasına karar verildi.

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Anayasa Madde Değişikliği 2.Tur-8.Madde Oylamasında Kabul:339, Red:138, Çekimser:1, Boş:2, Geçersiz:3 Oy ile kabul edilmiştir.
Anayasa Madde Değişikliği 2.Tur-8.Madde Oylamasında...
İstanbul emniyeti tayinlerle günü tamamladı.
İstanbul emniyeti tayinlerle günü tamamladı.