FIRIN DENETİMLERİ SON HIZ

FIRIN DENETİMLERİ SON HIZ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Ekipleri, halk fırınlarında denetim yaptı.   Fırınların hijyen şartlarının kontrolünün yanı sıra ekmek gramajı ve baca kontrollerini sürdüren Büyükşehir Belediyesi, kurallara uymayan iş ...

FIRIN DENETİMLERİ SON HIZ
04 Ekim 2016 - 13:34

firin-denetimleri-son-hizŞanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Ekipleri, halk fırınlarında denetim yaptı.   Fırınların hijyen şartlarının kontrolünün yanı sıra ekmek gramajı ve baca kontrollerini sürdüren Büyükşehir Belediyesi, kurallara uymayan iş yerleri hakkında yasal işlem başlattı.   Şehrin nizamı, düzen asayişini sağlamak amacıyla mesai kavramı tanımadan denetimlerini sürdüren Büyükşehir Belediyesi Zabıta Ekipleri,  vatandaşların yaşam kalitesini yükseltmek için dur durak bilmiyor.   Bu kapsamda birçok alanda denetim gerçekleştirerek kentin nizamını sağlayan Zabıta ekipleri, Fırınlarda vatandaşların sağlığını tehdit eden tüm unsurların önüne geçiyor.   Zabıta Ekipleri, hava kirliliğinin önüne geçmek için fırınlarda baca kontrolünde de bulundu.   Aynı zamanda İş yerleri önüne koyulan yakacakların kaldırılması için uyarıda bulunan Zabıta ekipleri, ekmek gramajı, hijyen ve çevre düzenleme denetimi yaparak kurallara uymayan iş yerleri hakkında yasal işlemler başlatarak gerekli tebligatlarda bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Anayasa Madde Değişikliği 2.Tur-9.Madde Oylamasında Kabul:341, Red:137, Boş:4, Geçersiz:,1 Oy ile Kabul Edilmiştir.
Anayasa Madde Değişikliği 2.Tur-9.Madde Oylamasında...
Anayasa Madde Değişikliği 2.Tur-8.Madde Oylamasında Kabul:339, Red:138, Çekimser:1, Boş:2, Geçersiz:3 Oy ile kabul edilmiştir.
Anayasa Madde Değişikliği 2.Tur-8.Madde Oylamasında...