İnfaz Edilip Yakılmışlar

İnfaz Edilip Yakılmışlar

Şanlıurfa’nın Birecik ilçesi'nde bir evde çıkan yangında 45 yaşındaki Osman Çiçek ile 40 yaşındaki eşi, Zühre Çiçek öldü. Çift infaz edildikten sonra üstlerine benzin dökülüp ...

24 Kasım 2014 - 16:02

Yanan Evde Cesedi Bulunan Çift Cinayete Kurban Gitmi?Şanlıurfa’nın Birecik ilçesi’nde bir evde çıkan yangında 45 yaşındaki Osman Çiçek ile 40 yaşındaki eşi, Zühre Çiçek öldü. Çift infaz edildikten sonra üstlerine benzin dökülüp yakıldığı anlaşıldı.Şanlıurfa’nın Birecik ilçesi’nde bir evde çıkan yangında 45 yaşındaki Osman Çiçek ile 40 yaşındaki eşi, Zühre Çiçek öldü. Çift infaz edildikten sonra üstlerine benzin dökülüp yakıldığı anlaşıldı.
Yangın Şanlıurfa’nın Birecik ilçesi Saha mahallesinde meydana geldi. Birecik Belediyesi’nde Güvenlik görevlisi olarak çalışan 45 yaşındaki Osman Çiçek ile eşi Birecik devlet hastanesinde Taşeron temizlik işçisi olarak çalışan 40 yaşındaki Zühre Çiçek ‘in evinde dumanların yükseldiğini gören komşuları, durumu itfaiyeye bildirdi. İhbar üzerine eve giden ekipler girdiği evin içinde Osman ile Zühre Çiçek çiftinin cesetleriyle karşılaştı. Polis ekipleri yaptığı incelemede, evde boş kovan bulurken komşular da yangın öncesi 4 el silah sesi duyduklarını söyledi. Polis yangın sonrası komşuların ifadelerine başvurdu. çiftin ölümünü şüpheli bulan polis Karı kocanın cansız bedenleri otopsi yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu gönderildi.
Adli tıp kurumunda yapılan otopside karı koca’nın kafalarına ve sırtlarında ikişer mermi sıkılarak öldürüldüğünü daha sonra üzerlerine bidonla benzin dökülerek yakıldığı tespit edildi. Şanlıurfa Emniyet müdürlüğü cinayet Büro Amirliğine bağlı ekipler Karı Koca’nın cinayetinin aile içi bir hesaplaşma olabileceği ihtimali üzerinde duruyor. ekipleri Karı Kocanın önce infaz edildiği daha sonra sadece cesetlerin üzerine benzin dökülüp yakılması ayrı bir şüphe uyandırdı. Şanlıurfa Emniyet müdürlüğü özel bir ekip kurarak Birecik’te vahşice işlenen cinayeti çözmek için bölgede geniş bir çalışma başlattı.
ilk belirlemede İtfaiye yangın elektrik kontağından çıktığını söylemişti. kaynak:urfahaber

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karaköprü'de Zincirleme Trafik Kazası ; 4 Yaralı
Karaköprü'de Zincirleme Trafik Kazası ; 4 Yaralı
Haliliye'de Uyuşturucu bağımlıların mesken tutuğu yapılara yıkıldı
Haliliye'de Uyuşturucu bağımlıların mesken tutuğu yapılara...