LİSELİ KIZ HALK OTOBÜSÜNDE ALKOL KOMASINA GİRDİ

LİSELİ KIZ HALK OTOBÜSÜNDE ALKOL KOMASINA GİRDİ

Zonguldak Ereğli'de yatılı lisede okumak için gelen 16 yaşındaki Y.B.P, halk otobüsünde alkol komasına girince duruma diğer yolcular müdahale etti. Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde alkol komasına giren ...

03 Aralık 2014 - 11:50

Zonguldak Ereğli’de yatılı lisede okumak için gelen 16 yaşındaki Y.B.P, halk otobüsünde alkol komasına girince duruma diğer yolcular müdahale etti.
Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde alkol komasına giren lise öğrencisi hastanelik oldu. Ambulansla Ereğli Devlet Hastanesi’ne kaldırılan öğrencinin ve beraberindeki arkadaşlarının hali, güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. OTOBÜSE GÜÇLÜKLE BİNDİ Olay özel halk otobüsünde yaşandı. Ankara’dan Ereğli ilçesine yatılı lisede okumak için gelen 16 yaşındaki Y.B.P, arkadaşları ile birlikte alkol aldı. Alkolü fazla kaçıran ve ayakta durmakta güçlük çeken genç kız, yurda dönmek için geldikleri durakta arkadaşlarının da yardımı ile otobüse güçlükle bindi. Genç kızın halk otobüsünde yaşadıkları ise otobüsün güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.
“BİR DAHA ASLA YAPMAYACAĞIM” Görüntülere göre halk otobüsüne binen ve kısa süre sonra aldığı alkol ile kendini kaybeden Y.B.P’ye arkadaşları yardım etmeyince araçta yolcu olarak bulunan bir kadın arkadaşlarına tepki gösterek, “Siz nasıl arkadaşınız. İnsan arkadaşına yardım eder” diyerek çıkışıyor. Bu sırada genç kız kendisine yardım eden kadının “Bir Daha Asla böyle şeyler yapma” sözüne “Bir Daha Asla yapmayacağım” diyerek cevap vermesi dikkati çekiyor.
“KİM İÇİRDİYSE CEZASINI VERSİNLER” Otobüsteki bazı yolcular “Bu kızı kim içirdi bu kadar? 16 yaşında çocuk daha bu. Bunu polise götürün, kim içirdiyse cezasını versinler” diye konuştukları da görüntü de net bir şekilde yer alıyor. Alkol komasına giren Y.B.P, otobüstekilerin 112 Acil’e haber vermeleri üzerine, ambulansla Ereğli Devlet Hastanesine kaldırıldı. Acil serviste tedavi altına alınan genç kız, yapılan tedavisinin ardından taburcu edildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kısmetse Olur son dakika olarak yayından kaldırıldı
Kısmetse Olur son dakika olarak yayından kaldırıldı
Evlilik programları yeni KHK ile yayından kaldırıldı
Evlilik programları yeni KHK ile yayından kaldırıldı