Şanlıurfaspor Ekrem Dağ ile Yeniden Anlaştı

Şanlıurfaspor Ekrem Dağ ile Yeniden Anlaştı

Ekrem Dağ ile devam Şanlıurfaspor, geçtiğimiz sezon’da sarı yeşilli formayı giyen Ekrem Dağ ile yeniden anlaştı. İç transfer çalışmaları kapsamında Ekrem Dağ’a imza attıran Şanlıurfaspor, yeni sezonun ...

09 Temmuz 2015 - 22:48

1436425683924Ekrem Dağ ile devam Şanlıurfaspor, geçtiğimiz sezon’da sarı yeşilli formayı giyen Ekrem Dağ ile yeniden anlaştı.
İç transfer çalışmaları kapsamında Ekrem Dağ’a imza attıran Şanlıurfaspor, yeni sezonun planlarını yapıyor. Kendisini tekrar Şanlıurfasporlu yapan imzayı atan Ekrem Dağ, yarın Şanlıurfaspor’un kamp yaptığı Bolu Koru otel’de giderek sezon hazırlıklarına başlayacak.
İmza töreninde bir konuşma yapan Şanlıurfaspor futbol şube sorumlusu Nihat Kırmızı, Ekrem Dağ’ın kendisini ispat etmiş iyi bir futbolcu olduğunu belirtirken, “Geçtiğimiz sezon yaşadığımız bazı sıkıntılar vardı. İnşallah bu sezon daha farklı olacak diye düşünüyorum. Ekrem’de geçmişte kendisini ispat etmiş iyi bir futbolcu arkadaşımız, Şanlıurfaspor’a olumlu yönde katkısının olacağına inanıyoruz. Kendisine bir çok teklif gelmesine rağmen Şanlıurfaspor ile tekrar anlaşan Ekrem Dağ’a kulüp olarak teşekkür ediyor, futbol yaşantısında başarılar diliyorum” dedi. Ekrem Dağ ise Şanlıurfaspor ile sözleşme yenilediği için mutlu olduğunu ifade ederken, “Kendimi yuvada gibi hissediyorum, bu yüzden Urfa’da kalmayı tercih ettim. Geçtiğimiz sezon maalesef istediğimizi elde edemedik. Bu sene inşallah tüm Urfalıların yüzünü güldürürüz” şeklinde konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Telefon dolandırıcısı bu kez faka bastı!
Telefon dolandırıcısı bu kez faka bastı!
KDK ve ÖSYM öğrencilerin mağduriyeti konusunda çözüme gitti
KDK ve ÖSYM öğrencilerin mağduriyeti konusunda çözüme gitti