Viranşehir Spor Kulüp Başkanı Mahmut Ekinci’den Kurban...

Viranşehir Spor Kulüp Başkanı Mahmut Ekinci’den Kurban Bayram Mesajı

Şanlıurfa takımlarından Viranşehirspor Klüp Başkanı Ekinci, barış temasıyla bayram mesajı yayınladı. Ekinci;  "Bayramlar birlik, beraberlik ve hoşgörü duygularının güçlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutularak insanların kaynaşmasına ve ...

Viranşehir Spor Kulüp Başkanı Mahmut Ekinci’den Kurban Bayram Mesajı
10 Eylül 2016 - 21:31

mahmut-ekinciŞanlıurfa takımlarından Viranşehirspor Klüp Başkanı Ekinci, barış temasıyla bayram mesajı yayınladı. Ekinci;  “Bayramlar birlik, beraberlik ve hoşgörü duygularının güçlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutularak insanların kaynaşmasına ve kenetlenmesine aracılık eden toplumsal hayatımıza ayrı bir güzellik ve zenginlik katan müstesna günlerdir. Gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan bu özel günlerin sevincini, coşkusunu, yardımlaşma ve dayanışma duygusunu hep birlikte yaşamak ve bu güzel duyguların hayatımızın her anına yansıması dileğiyle, Viranşehirli hemşerilerimizin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramını kutlar, acıdan, sıkıntıdan, kederden uzak huzur içinde bir bayram geçirmenizi temenni ederim.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Anayasa Madde Değişikliği 2.Tur-8.Madde Oylamasında Kabul:339, Red:138, Çekimser:1, Boş:2, Geçersiz:3 Oy ile kabul edilmiştir.
Anayasa Madde Değişikliği 2.Tur-8.Madde Oylamasında...
İstanbul emniyeti tayinlerle günü tamamladı.
İstanbul emniyeti tayinlerle günü tamamladı.