15 Temmuz Gecesinin Sahte Gazileri... Analiz Yazı dizisi-10 SON

15 Temmuz Gecesinin Sahte Gazileri... Analiz Yazı dizisi-10 SON

10 bölümden oluşan yazı dizimizde; başrol oyuncu kahramanları, akrabalarını, koruyanları, elemanları ve çetelerinin kimler olduklarını ...

13 Kasım 2017 - 00:46

Yazı dizisi-10

Türkiye cumhuriyeti devleti bayrağı milleti; Müslümanıyla, gayrı Müslümüyle, sunisiyle, ailevisiyle, Türküyle, Kürdüyle, Arabıyla, Zazasıyla, Abazasıyla, Lazıyla, Çerkeziyle, Kafkasıyla, Mahacırıyla, Göçmeniyle, Romanıyla, bir çok kültürü, dini, dili, inancı bir arada yaşayan, saygın asil ve kahraman bir millettir. İmanlı yürekli insanlarıyla hep dik durmuş, canıyla malıyla, kadın erkek yaşlı genç demeden, zengin fakir ırk ayırımı yapmadan, dünyanın bir çok güçlü devletine karşı tek başına mücadele etmiş, içerden ve dışardan yapılan bütün ihanetlere ve saldırılara rağmen Osmanlı İmparatorluğu’nun akıllı komutanlarından "Gazi Mustafa Kemalin" öncülüğünde; silah arkadaşları ve milletimizle birlikte savaşmış mücadele etmiş Türkiye Cumhuriyeti devletini kurmuşlar.

Suriye’nin, Irak’ın, Libya’nın, Mısır’ın vs. gibi devletlerin ve milletlerinin içlerine atılan nifak tohumları tutmuş, anarşi baş göstermiş, kardeşi kardeşe, devletin milletine, milletin devletine karşı ayaklandıran, zalim başka devletler (özgürlüğü demokrasiyi getireceğiz ) aldatmacasıyla binlerce kilometreden gelip işgal ettikleri topraklarda devşirdikleri, açıkça destekledikleri terör örgütlerini; istedikleri gibi kullandıkları ve en büyük senaryolarının da ( İslam dinini, Müslümanları, başta Türkiye olmak üzere tüm İslam devletlerini ellerine geçirip hükmetmek, zenginliklerine sahip olmak, milletlerini katletmek, topraklarını parçalamak bölmek kullanmaktan başka, hiç bir düşünceleri olmayan, dinsiz vicdansız kafir zalimlerin) Türkiye’mizi bölüp, bizleri kendilerine muhtaç esir uşak hizmetçi köle yapmak istiyorlar, ezanları susturmak, insanları densizleştirmek, namusu şerefi onuru değersizleştirip özgürce yaşamamızı yok etmek istiyorlar..!

Gariban genç kızları ve kadınları ailelerinden evlerinden yaşadıkları hayatlarından, çeşitli yalan vaatlerle kandırıp koparan, sonrada zorla tehditle baskıyla, silahlı terör örgütlerine eleman devşiren, dinsiz ateist kafirlere koruma emir kulu köle uşak özel hizmetli olarak sunuyorlar..!

Din düşmanımız zalimlerin (Müslüman çocukların ve gençlerin yaşamasının gereksiz olduğuna karar veriyorlar) vücutlarını canlı canlı kesip, organlarını çıkarıp para karşılığında, din düşmanlarımız "daha sağlıklı yaşasınlar daha çok Müslüman katletsinler diye", büyük paralar karşılığı kanla beslenen sürüngenlerine dindaşlarına milletlerine satıyorlar..!

Bayraksız, devletsiz, ezansız, bir milletin yaşam hakkı, inancı, adaleti, özgürlüğü, ailesi, namusu, şerefi, yiyecek ekmeği yoksa; başka devletin bayrağın altındaki topraklarda, köle gibi yaşamasının ne anlamı var..?

Böyle bir hayatın içinde yaşamaktansa, bir insanın şerefiyle namusuyla onuruyla ölmesi, en büyük özgürlük ve kurtuluştur..!

İnsan kanıyla beslenen zalim kafir sürüngenlerin; eskimiş ve imhası gereken yeni ürettikleri katliam silahlarını bombalarını "Allah’ın cc." yarattığı en değerli varlıklarının üzerindeki etkisini ve tahribatı görmek için, masum gariban kimsesiz Müslümanları kobay olarak kullanıp, katlederek denemekten çekinmeyenlerin, vatanımıza müdahale etmelerine, aramıza din, mezhep, millet, ırk, dil, bölücülük fitnesi yerleştirmelerine, parçalamalarına, bizleri bir şekilde kaşımasına müsaade etmemeliyiz, izin vermemeliyiz, karşı durmalıyız, oyunlarını bozmalıyız, gerekirse bütün gücümüzle birlik beraberlik içinde, dinimizi bayrağımızı vatanımızı milletimizi devletimizi korumak için savaşmalıyız.!

Aynı bayrak altında, Türkiye Cumhuriyeti yasaları ve kanunları çerçevesinde, anarşiye, şiddete, ihanete bulaşmadan, adaletli, insan haklarının eşit olduğu, herkesin dinini yaşayabildiği, dilini konuşabildiği, geleneklerini özgürce yaşana bildiği, bolluk içinde, mutlu, umutlu, saygı, sevgi, birlik ve beraberlik içinde, dünyanın en güçlü, en zengin, eğitim düzeyi, gelir düzeyi yüksek olan; İşsizliğin yoksulluğun, savaşın, kan davalarının, adaletsizliğin, tefecilerin, namussuz, şerefsizlerin, vatan hainlerinin, olmadığı bir Türkiye’de kardeşçe yaşamak dileğiyle...

10 bölümden oluşan yazı dizimizde; başrol oyuncu kahramanları, akrabalarını, koruyanları, elemanları ve çetelerinin kimler olduklarını çok merak ettiğinizi biliyoruz, ama bunların bir kısmını bilmeyen yok zaten, çünkü yaptıkları pisliklerin kokuları her tarafa yayılmış, ayyuka çıkmış..!

Lağım sürüngenlerinden ibaret olan bu çete guruplarının, kirli çamaşırlarını yakında dünya alem duyacak...

Biraz daha sabretmenizi rica ediyoruz, beklediğinize değecek, bizim açıklamamıza gerek kalmadan, kendilerini ifşa edip kimler olduklarını herkese açıklayacaklar..!

Bu güne kadar yaptıkları her şeyin hesabını da kat kat fazlasıyla vereceklerine emin olabilirsiniz..!

Kimsenin hakkı kimseye kalmaz, Allah (cc) sabredenlerle beraberdir"..!

 

Lokman Şıhanlıoğlu & Abdullah Cengiz

Kaynak: haber merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..