15 Temmuz Gecesinin Sahte Gazileri... Analiz Yazı dizisi-8

15 Temmuz Gecesinin Sahte Gazileri... Analiz Yazı dizisi-8

Haber-Şanlıurfa Analiz yazı dizisinde Araştırmacı / Yazar Lokman Şıhanlıoğlu ve haber-sanliurfa.com genel yayın yönetmeni Abdullah Cengiz 15 temmuz gecesinin akıllarda kalan soruların perde arkası... Yazı dizisi-8 yayında.

08 Kasım 2017 - 17:14

Yazı dizisi-8

Akıllı politikacı görüntüsü vermeye çalışan yarım kravatlı" gıttı tipli timsahlar" babalarının mirasını parselleyip birilerine peşkeş çekip, karşılığını kat kat misliyle çalıyorlar, tabi adamlar haklı bu kadar sermayeyi boşuna mı koydular..?

Seçilmiş yetkililerden bazıları da bunlardan paylarını alıp görmezlikten geliyorlarsa, koruyorsa, kolluyorsa tabi ki korkacak çekinecek hiç bir şeyleri yok demektir..!

Siyasi parti genel merkezi tarafından gönderilen bazı araştırma görevlileri; siyasi makamlara, seçilmişler ve seçileceklerle ilgili yaptıkları taban araştırmalarında;

 ( çalışkan, dürüst, akıllı, sevilen, önümüzdeki seçimlerde de halkın tek tercih edeceği rakipsiz adaylar, her şey yolunda bizden başka oy verecekleri kimse yok, vatandaş bize tam inanmış, tapıyor, kimsenin yapılan hırsızlıkları ,yolsuzlukları ,adaylarımızın kimliklerini görecek düşünecek vakitleri yok, bize mecburlar, ekibimiz süper, herkes aptallaşmış, seçilmişlerimizi atanmışlarımızı teşkilatlarımızı halk istese de istemese de desteklemek mecburiyetinde, temsilcilerimiz çok iş görüyor, tam partimizi temsil edecek kişiler)

Bazı seçilmiş ve atanmışların pazarlık karşılığı, çapulcu yalancı sahtekar ucuza satılmışlara, bu tutanakları kaç paraya yazıyorlar, merak eden var mı..?

Bu gibi kalpazanların hazırladıkları dosyalara nasıl oluyor da, bazı yetkililer inanıyor kanıyor. demek ki, siyaset makamlarına getirilenlerden misyonu, vizyonu temsil edecek, liyakatlı, tecrübeli, bilgili, akıllı, sahayı tabanı (milleti) bilen düşüncelerine değer veren ciddiye alan önemseyenler kalmadı..!

Bundan sonra sıkıntıların daha çok artacağı, yanlışlıkların düzeltilmesinin imkansız hale geldiğinin farkında mısınız sayın beyefendiler..?

Dünyada bu kadar şeffaf ve açıktan, hırsızlık yolsuzluk vatan hainliği yapılan başka bir yer var mı..?

Meydanları farelerin istila ettiği her tarafın pislik koktuğu, darmadağın edildiği kimsenin görmek duymak konuşmak istemediği böyle bir piyasa nerde var..?

"Cumhurbaşkanımız ve Ak parti genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan"ın verdiği talimatları bilerek yerine getirilmediği tam tersinin yapıldığı, yalan yanlış gerçek dışı oluşturulmuş bilgileri, bazılarının talimatıyla masa başlarında sahta anket ve taban araştırma dosyaları hazırlatıp düzenletenlerin amacı ne ,kimlere hizmet ediyorlar..?

Bu gibi sahtekarları ve yaptıklarını öğrenmek çok mu zor, yok eğer bu şahıslar biliniyorsa neden hala güvenilip, makam görev ve yetki veriliyor, raporları ciddiye alınıyor, kim bunlar, ne yapmaya çalışıyorlar, merak eden ilgilenen sorumlular nerde, nasıl bu kadar rahat ve umursamazlar, bu kibir nerden bulaştı sizlere, milletin desteğini kaybettiğiniz, koltuksuz kaldığınız da mı aklınız başınıza gelecek..?

Gerçek Ak partili; seçilmişler, yöneticiler, görevliler söylenenleri en açık şekilde anlamak istiyorsa; milletin bundan sonra Ak partiye neden oy vermek istemediklerinin, sebeplerini, kırgınlıklarını ve buna sebep olan seçilmiş, atanmış ve idareciler kimlerin olduğunu, koltukları boş yere işgal ettikleri, kirlettikleri, neler yaptıklarını öğrenmek çok mu zor..?

Gerçi güvenilecek, misyonu taşıyabilecek korkusuz ve fedakar dava adamı siyasetçilerin azaldığı bir dönemdeyiz,15 temmuz gecesi; bir çok seçilmiş ve atanmışların birden bire ortadan kaybolup, perde arkasındaki, meydanlarda ki terör örgütü yöneticilerine, sahte gazi vatan hainlerine ulaşarak, "ben de sizlerdenim, iyi ki geldiniz, emrinizdeyim, uzun zamandan beri maddi manevi size hizmet ettim, bana zarar vermeyin "diyebilecek kadar kalitesiz onursuz satılmışlar; silahlı terör örgütleri başarısız olunca, ortalığın yatıştığını gören seçilmiş atanmış ve idareciler, günlerce meydanları dolduran, sabahlara kadar nöbet tutan, dinine inancına bayrağına devletine milletine bağlı, namuslu şerefli vatandaşın içine sızarak ön saflara geçip,sandalyeleri dizip protokol oluşturmuşlar, basın mensuplarının, halkın onları görmesi ve kaydetmesi için ellerinde salladıkları bayraklarla da şov yapmışlardı.

Yetkililer tarafından; bu vatan hainlerinin ve yoldaşlarının tamamı tespit edildiği açıklanmıştı, peki bu zatlar neden halen makamlarında, görevlerinin başında olduklarını, ortalarda böbürlenerek boy gösterdiklerini, terör örgütlerinin sermayesiyle kurulan paravan şirketlerin, arazilerin, arsaların, yatırımların, işlerin ve paraların başında, eskisinden daha güçlü bir şekilde bulunmalarına izin verildiğini izah edecek, açıklayacak, hesap verecek, sorumlu görevli yetkililer yok mu..?

Devam edecek...

Kaynak: haber merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..