Aday Çiftkaya "İyi eğitim iyi gelecek"

Aday Çiftkaya "İyi eğitim iyi gelecek"

İyi Parti Şanlıurfa Milletvekili 1. Sıra adayı eğitimci Zuhal Akyol Çiftkaya "İnşallah 25 Haziran'da sayin Cumhur başkanımız Meral Akşener liderliğinde İyi parti iktidarı ile yapacağımız eğitim reformları sonucunda Şanlıurfa da eğitim de iyi olacak."

08 Haziran 2018 - 15:30

İyi Parti Şanlıurfa Milletvekili 1. Sıra adayı eğitimci Zuhal Akyol Çiftkaya bugün karne alan öğrenciler için yazılı açıklama yaparak, Türkiye'deki eğitim sisteminin İyi Parti ile değişeceğini ve herkesin özlemini duyduğu eğitimtde eşitliğin ve kalitesinin sağlanacağını söyledi.

Zuhal Akyol Çiftkaya yazılı mesajında: "Bugün 2017-2018 eğitim öğretim döneminin sonuna geldik. Milyonlarca evladımız karnelerini aldılar ve tatile girdiler.
 Hepsini tek tek tebrik ediyor ve gözlerinden öpüyorum.

Bölgemizin ve şehrimizin eğitim konusundaki problemleri Şanlıurfa halkının malumudur.
 Yetersiz fiziki şartlar kalabalık sınıflar donanım   eksiklikleri ve bunların yanında 16 senedir her değişen bakanla değişen eğitim politikaları çocuklarımızın ve ailelerinin kabusu olmuştur.
 Taşımalı eğitim baslibaşına bir problem olarak karşımızda durmaktadır. 
İnşallah 25 Haziran'da sayin Cumhur başkanımız  Meral Akşener  liderliğinde İyi parti iktidarı ile yapacağımız eğitim reformları  sonucunda Şanlıurfa da eğitim de iyi olacak." dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Birecik'te İş Yerine Silahlı Saldırı
Birecik'te İş Yerine Silahlı Saldırı
GÜLPINAR'IN SÖYLEMİ İTTİFAKIN SLOGANI OLDU!
GÜLPINAR'IN SÖYLEMİ İTTİFAKIN SLOGANI OLDU!