AK PARTİ İLÇE KONGRELERİ ŞÖLEN HAVASINDA YAPILDI

AK PARTİ İLÇE KONGRELERİ ŞÖLEN HAVASINDA YAPILDI

AK Parti 5. olağan kongre süreci ilçelerde yapılan kongrelerle start verdi. Şölen havasında yapılan kongreler büyük ilgiyle geçti. Birecik'te Müslüm Kaynarpınar, Halfeti'de Muzaffer Açar, Harran'da ...

10 Kasım 2014 - 20:34

AK Parti 5. olağan kongre süreci ilçelerde yapılan kongrelerle start verdi. Şölen havasında yapılan kongreler büyük ilgiyle geçti.
Birecik’te Müslüm Kaynarpınar, Halfeti’de Muzaffer Açar, Harran’da Mahmut Özyavuz ve Akçakale İlçe Başkanlığına tekrar İbrahim Yıldık seçildiler.
AK Parti Birecik, Halfeti, Harran ve Akçakale kongrelerini değerlendiren İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Bu kongrelerimizde kardeşlik hukuku içerisinde hedeflerimize hızla yol alarak ilerliyoruz. Cumartesi günü start vererek ilk önce Birecik ve Halfeti Pazar günü ise Harran ve ardından Akçakale ilçelerimizde kongrelerimizi gerçekleştirdik. Milletvekillerimiz, İl teşkilatımız, ilçe koordinatörlerimiz ve ilçe parti yönetimleri ile Belediye Başkan ve yardımcılarımızın katılmasıyla birlikte AK Partiye yakışır bir şölen havasında kongrelerimizi gerçekleştirdik. Kongrelerimizin ilçelerimize ve yönetimlerine hayırlı olmasını diliyorum” diyerek katil İsrail Devleti Mescidi Aksa’ya saldırısını bir kez daha kınadıklarını sözlerine ekledi.
İlçe kongrelerine AK Parti Milletvekilleri Seydi Eyüpoğlu, Kasım Gülpınar, Mahmut Kaçar, Mehmet Akyürek, Abdulkerim Gök, Halil Özcan, Yahya Akman, Zeynep Karahan Uslu, İlçe Belediye Başkanları ve ilçe parti yöneticileri katıldı.
Kongrelerin hayırlı olmasını dileyen Vekiller, AK Parti büyük bir aile olduğunu belirterek ilçelerin ve Şanlıurfa’nın sorunlarını Ankara’da gidermeye çalıştıklarını ifade ettiler. AK Partinin her bir ferdinin bu kutlu yürüyüşte büyük bir pay sahibi olduğunun altını çizen vekiller; “Türkiye’nin önüne konulan engelleri teşkilatlarımız ve vatandaşlarımızla bir bir aşıyoruz” dediler.
AK Parti 15 Kasım Cumartesi günü Karaköprü, 16 Kasım Pazar günü ise Ceylanpınar ilçe kongrelerini yapacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CEVHERİ, KAZAKİSTAN BÜYÜKELÇİSİNİ KABUL ETTİ
CEVHERİ, KAZAKİSTAN BÜYÜKELÇİSİNİ KABUL ETTİ
Ceylanpınar'da Trafik Kazası : 4 Yaralı
Ceylanpınar'da Trafik Kazası : 4 Yaralı