AK PARTİ ŞANLIURFA İL BAŞKANLIĞI EMEKÇİ KADINLARI UNUTMADI

AK PARTİ ŞANLIURFA İL BAŞKANLIĞI EMEKÇİ KADINLARI UNUTMADI

AK Parti Şanlıurfa Kadın Kolları ve Gençlik Kolları 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla emekçi kadınları unutmadı. AK Parti Şanlıurfa Kadın Kolları Başkanı Aysel ...

08 Mart 2016 - 21:09

AK PARTİ ŞANLIURFA İL BAŞKANLIĞI EMEKÇİ KADINLARI UNUTMADI‏ AK Parti Şanlıurfa Kadın Kolları ve Gençlik Kolları 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla emekçi kadınları unutmadı.
AK Parti Şanlıurfa Kadın Kolları Başkanı Aysel Göncü ve Gençlik Kolları Başkanı Sedat Ertürk Şanlıurfa Organize sanayisin de Tekstil atölyesinde çalışan kadınların Dünya Kadınlar günü’nü kutladı. Kadınlara Karanfil dağıtan Partililer emekçi kadınların sorunlarını dinleyip kadınlarla hasbihal ettiler. Düzenlenen programa AK Parti Şanlıurfa İl Kadın kolları Başkanı Aysel Göncü, İl Gençlik Kolları Başkanı Sedat Ertürk, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeleri katıldı. AK Parti Kadın Kolları Başkanı Aysel Göncü yaptığı açıklamada şu ifadeleri kulladı. ” Bugün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kadınlarımızı bir günde anmak tabiki de olmaz. Kadınlarımızı hergün, her saat, her an hatırlıyoruz. Çünkü biz kadınların oldğu toplumda sevği, sayğı ve başarının olduğuna inanan bir toplumuz. Bu nedenle istedikki bugün de emekçi kadınlarımızı ziyaret edip ve onların Kadınlar günü’nü kutlayalım. Bu vesile ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun. Burada bizleri yalnız bırakmayan Ak Parti İl Gençlik Kollarına teşekkür ediyorum dedi”. AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Sedat Ertürk yaptığı açıklama da şunlara deyindi. ” Bugün 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlarımızın günü. Kadınlarımızı sadece birgün hatırlamamağımız lazım. Biz burada farkındalık oluşturmamız için Kadınlarımızın yanına geldik. Dileriz ki her zaman kıymetleri bilinsin, devamlı yanlarında olunsun. 5 tane fabrika gezdik fabrika daki ablalarımıza, annelerimize, kardeşlerimize çiçekler takdim ettik. Şunu ifade etmeliyiz ki kadınlarımız bu hatırlanmamalı her zaman hatırlanmalıdır. Ben tüm Kadınların Dünya Kadınların Günü’nü kutluyorum dedi”.