AK Vekil Özşavlı seçim bölgesinde

AK Vekil Özşavlı seçim bölgesinde

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Doç. Dr. Halil Özşavlı, seçim bölgesi olan Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde seçim çalışmalarını sürdürüyor.

18 Haziran 2018 - 09:55

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Doç. Dr. Halil Özşavlı, seçim bölgesi olan Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde seçim çalışmalarını sürdürüyor.
Seçim çalışmaları ile ilgili bilgi veren AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Doç. Dr. Halil Özşavlı, “Seçim çalışmalarımızı Viranşehir ilçemiz öncelikli olmak üzere il genelinde sürdürüyoruz. Son olarak Aşağı Durmuş Mahallesini ziyaret ederek yaşlı teyzelerimizin duasını aldık. Hasta ziyaretinde bulunduğumuz Aşağı Durmuş Mahalle sakinlerinin yoğun ilgisi ile karşılaştık. Kendilerine geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Teşekkürler aşağı durmuş. Yine Aşağı Durmuş Mahallesi ziyaretimizde bizleri çok güzel karşılayan ve bağrına basan Aşağı Durmuş Mahalle sakinlerine teşekkür ediyorum. Allah var, gam yok” dedi.

AK Vekil Özşavlı, “Işıklar Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarımızla bir araya geldik. 24 Haziran seçimleri için destek sözü aldık” diyerek Işıklar sakinlerine teşekkür etti. 
Aşağı Karataş Mahallesini de ziyaret ederek mahalle sakinleri ile bir araya gelen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Doç.Dr. Özşavlı, mahallenin sorun ve sıkıntılarını dinlediklerini, mahalle sakinlerinden 24 Haziran seçimleri için dua ve destek talebinde bulunduklarını söyledi.

AK Parti Viranşehir İlçe Teşkilatında İlçe Başkanı Ali Tekin ve Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Garip Köroğlu ile birlikte partilerle bir araya gelen Özşavlı, 24 Haziran seçimlerinin gerçekten çok önemli olduğunu, yapılacak seçimde 2 ayrı oy kullanılacağını, birinin Cumhurbaşkanlığı seçimi olduğunu ve o seçimle adı Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi olan yeni bir sisteme geçileceğini belirterek, mutlaka Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın desteklenmesi gerektiğini, elining üçlü olması için de Milletvekilliği seçiminde de AK Partiye destek olunmasının şart olduğunu belirtti.

Kaynak: haber-sanliurfa.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Haber Şanlıurfa Kulis / AK Parti Haliliye İlçe Belediye Meclis üye adayları
Haber Şanlıurfa Kulis / AK Parti Haliliye İlçe Belediye Meclis...
Şanlıurfa'da İki Aile Arasında Kavga: 10 Yaralı
Şanlıurfa'da İki Aile Arasında Kavga: 10 Yaralı