AKSAK'TAN BİR BÜYÜK HİZMET DAHA!

Henüz 5 ay önce önceki belediye başkanı Menderes Atilla karşısında büyük oy farkı ile Ceylanpınar Bld. Başkanlığını kazanan Abdullah Aksak fark yaratmaya devam ediyor!

AKSAK'TAN BİR BÜYÜK HİZMET DAHA!
03 Eylül 2019 - 14:25

Henüz 5 ay önce önceki belediye başkanı Menderes Atilla karşısında büyük oy farkı ile Ceylanpınar Bld. Başkanlığını kazanan Abdullah Aksak fark yaratmaya devam ediyor!

Son 5 yıldır gerginlikler, terör ve kaotik buhranlarla anılan Ceylanpınar da göreve gelir gelmez kutuplaşmaya son veren halkçı ve barışçıl poltikası ile şehre huzur getiren Aksak olmaz denilen projeleri hayata geçirmeye başladı.

100 YILLIK ESARETE SON!

Şanlıurfa'nın sınıra sıfır noktasında yer alan bu şirin İlçe nerede ise bir asırdır TİGEM dışında hiç bir iş alanı olmadığı için derin yokluk ve işsizliğin pençesinde adeta kaderine terk edilmiş durumdaydı.

Ancak göreve gelir gelmez başta OSB olmak üzere şehrin makus talihini değiştirecek birçok proje için canla başla mücadele eden başkan Aksak'ın projeleri hayata geçirmesi halinde 100 yıllık esareti bitireceği ihtimali bile halk arasında umut ve heyecan yaratmış durumda.

TİGEM'E RAĞMEN DEV PROELER!

İş ve üretim gücünü Ceylanpınar halkından aldığı halde kapladığı alanı tel örgülerle ören ve bu şekli ile ilçeyi adeta açık ceza evine çeviren üstelik gelecek hizmetler önüne sürekli set koyan TİGEM yönetimine rağmen OSB için ciddi adımlar atan Aksak'ın olağan üstü mücadelesi ilk meyvesini verdi ve büyük bir tekstil fabrikasının temeli atılmaya başlandı.

KANAYAN TAPU YARASINA NEŞTERİ  Vurdu!

Başkan Abdullah Aksak'ın kısa sürede yaptığı hizmetlerin belki de en önemlisi ilçenin tapu sorununu çözme noktasına gelmesi oldu.

Önceki yönetimlerin kör düğüm haline getirdiği tapu sorununu çözen Aksak kısa sürede 8 bin tapu dağıtım müjdesini verecek.

GİTTİM GÖRDÜM Alkışlıyorum!

Tekstil fabrikasının temelini yerinde görmek için gittiğim Ceylanpınar da halkın yüzüne düşen gülümseme ise Aksak'ın belki de bütün yatırımlardan çok daha büyük hizmet olarak tarihe geçecek.

KEPEZ DE YEŞİL ALAN Bayramı!

Başkan Abdullah Aksak'ın ilçenin tanıtım algısına büyük katkı yapacak bir başka projesi ise KEPEZ yamacında yapılacak dev yeşil kaplı tesis olacak.

Bu kadar kısa sürede böyle değerli adımlar atan başkanı biz de kutluyor başarılarının devamını diliyoruz...

YORUMLAR

  • 0 Yorum