ALİ ARPAK : CEYLANPINAR’IN KADİM KARDEŞLİĞİNE ADAYIM!

ALİ ARPAK : CEYLANPINAR'IN KADİM KARDEŞLİĞİNE ADAYIM!

10 Kasım 2018 - 13:24

Ceylanpınar Ak Parti kurucularından, Ceylanpınar ile Urfa siyasetinin önemli ismi ve Kejan Ailesi genç kanaat önderlerinden biri olan Ali Arpak Ceylanpınar Bld. Başkanlığı aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Ali Arpak haber-sanliurfa.com 'a yaptığı açıklamada Ceylanpınar halkına adaletli hizmetlere vesile olmak umuduyla  belediye başkanı aday adayı başvurumuzu yaptık.

Bütün hayatını bölgede geçiren ve ülke tarımının kalbi konumundaki TİGEM emeklisi olan Ali Arpak başvurudan sonra yaptığı açıklamada "Doğup büyüdüğüm ve acıları, sevinçleri ile yoğrulduğum memleketimin siyasetine bu halkın evladı olarak nefes vermek adına hayırlısı ile başvurumuzu yaptık.

Elbette ki memleket için çıktığımız bu yolda şehrimin asil ve asıl bileşenleri olan Kürt, Arap, Türk halklarının yanı sıra tarihin kardeşlik hukuku gereği misafir ettiğimiz Afgan ve Suriyeli ile Özbek halklarının da yanında olacak ve Ak Partinin Ak davasına yaraşır bir sevgi, paylaşmak, bölüşmek ama en önemlisi halka hizmet Hakk'a hizmettir düşüncesi ile yola çıkıyorum.

Bir Ceylanpınarlı olmanın yanı sıra Kejan ailesinin ferdi olmanın omuzlarımda duran ağır ve fakat onurlu misyonunu taşıyarak ve partimizin genel başkanı ülkemim liderinin çizdiği yolda halkımızın tevecvühlerine talip olmanın gururunu yaşıyorum. Dedi.

Kaynak: haber merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x