Askeri kulis: Erdoğan’a suikast hazırlığı yapılıyor!

Askeri kulis: Erdoğan'a suikast hazırlığı yapılıyor!

İsrailli suikastçıların Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a suikast yapmak üzere Türkiye içinde bulunduklarını iddia edildi.

16 Mayıs 2018 - 19:57

İsrailli suikastçıların Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a suikast yapmak üzere Türkiye içinde bulunduklarını iddia edildi.

Odatv'de yer alan çeviride, ABD kaynaklı askeri kulisleriyle bilinen Veteranstoday sitesi, bugün özel etiketiyle yayınlanan bir değerlendirme yazısında, İsrailli suikastçıların Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a suikast yapmak üzere Türkiye içinde bulunduklarını ileri sürdü.

"ERDOĞAN'IN YANINDA YALNIZCA BRİTANYA DURUYOR"

Veteranstoday'in haber müdürü Gordon Duff’ın analizinde, Erdoğan’ın en son İsrail büyükelçisini ülkeden göndermesi nedeniyle uzun süredir gerilen 16.05.2018 ABD kaynaklı askeri kulis: Erdoğan'a suikast hazırlığı yapılıyor! 

ilişkilerin yeni bir eşiğe vardığını belirterek, Erdoğan’ın yanında yalnızca Britanya’nın durduğunu yazdı.

"SOKAK FAHİŞESİ" GİBİ DAVRANDI

Öte yandan Erdoğan’ın Putin’le ilişkilerinin de giderek geliştiği ileri sürülürken, ABD’nin ise Türkiye’ye bir "sokak fahişesi" gibi davrandığı ve 15 Temmuz darbe girişiminin ardında ABD’nin bulunduğundan pek şüphe duyulmadığı da ileri sürüldü.

ERDOĞAN'I HEDEF ALAN SUİKASTÇILAR TÜRKİYE'DE

Yazının sonunda, ABD’nin artık ilk önce Erdoğan öldürülmeden İran’a saldıramayacağına inandığı iddia edilen yazıda, Putin’in de yanında Erdoğan olmadığında Esad’a destekten ya da İran’a silah satışından cayacağı öne sürülerek, manşette Erdoğan’ı hedef alan İsrailli suikastçıların Türkiye’de olduğu duyuruldu. 

Kaynak: Odatv

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Haber Şanlıurfa Kulis / AK Parti Haliliye İlçe Belediye Meclis üye adayları
Haber Şanlıurfa Kulis / AK Parti Haliliye İlçe Belediye Meclis...
Şanlıurfa'da İki Aile Arasında Kavga: 10 Yaralı
Şanlıurfa'da İki Aile Arasında Kavga: 10 Yaralı