Balıklıgöl Devlet Hastanesine Ziyaretçilerden Tepki

Balıklıgöl Devlet Hastanesine Ziyaretçilerden Tepki

anlıurfa'nın Eyyübiye ilçesinde bağlı Balıklıgöl devlet hastanesinde hasta ziyaretçilerin hasta görüş saatinin değiştirilmesine tepki gösterdi. Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesinde bağlı Balıklıgöl devlet hastanesinde hasta ziyaretçilerin hasta görüş ...

14 Kasım 2014 - 19:02

anlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde bağlı Balıklıgöl devlet hastanesinde hasta ziyaretçilerin hasta görüş saatinin değiştirilmesine tepki gösterdi.
baliligol_devlet_hastanesine_tepki_h7590
Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde bağlı Balıklıgöl devlet hastanesinde hasta ziyaretçilerin hasta görüş saatinin değiştirilmesine tepki gösterdi.
Eyyübiye ilçesine bağlı Balıklıgöl devlet hastanesinde öğlen hasta ziyaret saatinin 13:00-14:00 olması ziyaretçileri rahatsız etti. bir çok hasta ziyaretçisi ziyaret saatinin 13:00 olmasına tepki gösterdi. Hasta ziyaretçilerin arasında memur var öğlen belirli saati var genelde her yerde öğlen arası 12:00 ile 13: 00 arasında ama Balıklıgöl devlet hastanesinde tam tersine öğlen hasta ziyaret saati 13:00 ile 14: 00 arasın akşam ise 19:00 ile 20:00 arasında çok abartılı yapmışlar kamu kuruluşu ve özel sektöre çalışan kişiler öğlen ara saatleri belli neden o şekilde yapmıyorlar diye sitem ettiler.
Hastane yönetimi ise hastalara saat 12:00 öğlen yemeği verildiğinden hasta ziyaret saatini değiştirmek zorunda kaldıklarını belirtti. kaynak:urfahaberler