BAŞKAN AYHAN; KURBAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN AYHAN; KURBAN BAYRAMI MESAJI

Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Ayhan Mesajında tüm Akçakalelilerin ve İslam Âleminin Kurban Bayramı'nın hayırlara vesile olmasını diledi. Başkan ...

11 Eylül 2016 - 22:14

baskan-ayhan-kurban-bayrami-mesajiAkçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Başkan Ayhan Mesajında tüm Akçakalelilerin ve İslam Âleminin Kurban Bayramı’nın hayırlara vesile olmasını diledi. Başkan Ayhan mesajında şöyle dedi:”Bayramlar birlik içinde olmanın ve hayırlı günlerin en başında geliyor. Bu günler dostlukların canlanması, üzüntülerin yerini sevincin alması, yardıma muhtaç olanlara yardım elinin uzatılması açısından bir fırsat olarak görülmelidir. Son zamanlarda ülkemizde ve dünyanın dört bir yanında yaşan bölücü terör olaylarının, akan kan ve gözyaşının durması bu mübarek günlerde en büyük dua ve temennimizdir. Bayram yakınlıktır, yakınlaşmadır. Kurban Bayramı’nın bütün insanlığımızın kalplerinin birbirine yakınlaşmasını sağlamasını temenni ediyorum. Ben bu düşüncelerle başta Akçakaleli hemşehrilerimin ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramı’nı kutluyor, bayramın herkese sağlık ve huzur getirmesini temenni ediyorum.” Dedi.