Başkan Beyazgül : Kesin sesinizi yoksa ben oraya gelirim

Başkan Beyazgül : Kesin sesinizi yoksa ben oraya gelirim

15 Temmuz etkinliklerinde tatsız bir olay yaşandı. ...

17 Temmuz 2017 - 14:42

15 Temmuz etkinliklerinde tatsız bir olay yaşandı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'ten sonra bu kez kendini bilmez bir grup, AK Parti İl Başkanını protesto etti. 15 Temmuz etkinliklerinde selamlama konuşması için sahneye çıkan Beyazgül, kendisini yuhalayanlara sert tepki verdi: “Kesin sesinizi yoksa ben oraya gelirim” dedi.
 

Şanlıurfa’da 15 Temmuz etkinliklerinin son gününde binlerce insan Rabia Meydanında toplandı. AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül çıktı Şanlıurfalı şehitleri rahmetle andı.

 

Bakan Faruk Çelik’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa’yı ziyaretinde protesto edilmesinden sonra bu kez AK Parti İl Başkanı Beyazgül’de küçük bir grup tarafından protesto edildi.

 

Beyazgül’ün konuşması sırasında kalabalığın arasından küçük bir grup Beyazgül’ü yuhalamaya başladı. Beyazgül, yuhalayanlara dönerek: 

 

Beyazgül’ün bu sözleri üzerine güvenlik güçleri kalabalığın arasına girerek Beyazgül’ü protesto eden gruba müdahale etti. Güvenlik güçleri grubun içinden bir kişiyi oradan uzaklaştırdı.

 

Şimdi biz de diyoruz ki, her şey bir tarafa dursun. Önce Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk, şimdi de İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül. Peki kim bu yuhalayan veya yuhalayanların arkasındaki isimler. Bakan Çelik, kendisini yuhalayanları “Biliyorum” dedi açıklamadı.

 

Şimdi aynı çirkin saldırı Zeynel Abidin Beyazgül’e yapıldı. Bu işi organize edenler kendi başına yapmamıştır. Mutlaka birileri arkasında vardır ve destekliyor.

Kaynak: edessatv

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..