BAŞKAN ÇİFTÇİ VE MECLİS ÜYELERİNDEN İLÇE BAŞKANI AKSOY’A...

BAŞKAN ÇİFTÇİ VE MECLİS ÜYELERİNDEN İLÇE BAŞKANI AKSOY’A ZİYARET

raköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ve Meclis üyeleri AK Parti Karaköprü İlçe Başkanlığı'na seçilen Av. Ahmet Aksoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. AK Parti Karaköprü ...

22 Kasım 2014 - 20:49

raköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ve Meclis üyeleri AK Parti Karaköprü İlçe Başkanlığı’na seçilen Av. Ahmet Aksoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
AK Parti Karaköprü İlçe Başkanlığı’na geçtiğimiz günlerde seçilen Av. Ahmet Aksoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ve Meclis Üyeleri ile karşılıklı istişare eden İlçe Başkanı Aksoy; “Geçtiğimizi hafta gerçekleşen kongrede bize görev verildi. Bugünde Belediye Başkanımız ve Meclis üyelerimiz bizleri ziyaret ettiler. Bundan sonra hep birlikte her zaman beraberlik içinde çalışmaları yürüteceğiz görüş alışverişinde bulunacağız. Yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür ederim” dedi.
Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ise; “Bizlerde meclis üyelerimiz ile birlikte ziyarete geldik. zaten teşkilat en üst ve en kapsayıcı çıtamızıdır. Birlik ve beraberlik içerisinde İlçe Başkanımız ve Yönetim Kurulu üyelerimiz, Kadın Kolları ve Gençlik Kollarımız ile seçilen meclis organımız ve icra organı olarak Belediye ile birlikte Karaköprü’ye hizmet edeceğiz. Çok güzel bir istişare toplantısı yaptık İlçe Başkanımıza, Yönetim Kurulu üyelerimize tekrardan hayırlı uğurlu olsun diyoruz.