Başkan Nihat Çiftçi’den Veda Mesajları / Cumhurbaşkanımızdan...

Başkan Nihat Çiftçi'den Veda Mesajları / Cumhurbaşkanımızdan affımı istemiştim

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 30 Mart seçimleri sonrası başkanlık görevinden ayrılacak olması dolayısıyla sosyal medyadan veda mesajı yayımladı.

24 Kasım 2018 - 18:31

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 30 Mart seçimleri sonrası başkanlık görevinden ayrılacak olması dolayısıyla  sosyal medyadan veda mesajı yayımladı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi resmi Tweeter hesabından attığı tweette şunları yazdı ; Bu güne kadar bu kutlu yolda beni yalnız bırakmayan başta eşim ve çocuklarım olmak üzere; Şanlıurfalı hemşehrilerime, milletvekillerimize, meclis üyelerime, çalışma arkadaşlarıma,ilçe başkanları ve yönetimlerine, STK'larımıza ve akrabalarıma teşekkür ederim.

3 ay önce Sn. Cumhurbaşkanımızdan affımı istemiştim

17 yıldır Şanlıurfa'da siyaset yapıyorum.Her mücadele ve hizmette çalışma kadromuzla birlikte Şanlıurfa'nın menfaatını ön planda tutum.Özel nedenlerden dolayı 3 ay önce Sn. Cumhurbaşkanımızdan affımı istemiştim. Bu gün Z. Abidin Beyazgül arkadaşımız açıklanmıştır. Hayırlı olsun.

Şanlıurfa'mıza 3 yılda 30 Yıllık bir proje gerçekleştirdik. Herşey Şanlıurfamız içindir. Şanlıurfalı kardeşlerimi çok sevdim. Onlara hizmet etmeyi bir ibadet olarak gördüm. Her dakikamı Şanlıurfa'nın kültürüne, turizmine, gençliğine, sporuna, müziğine, tarihine hizmetle geçirdim.

Kaynak: www.haber-sanliurfa.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bozova'da Kanlı İnfaz : 2 Ölü
Bozova'da Kanlı İnfaz : 2 Ölü
Selahattin Demirtaş Tahliye mi Ediliyor?
Selahattin Demirtaş Tahliye mi Ediliyor?