BEYAZGÜL İLK PROJEM İKİ MİLYONUN KARDEŞLİĞİDİR

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, GAPTEM’de düzenlediği toplantıda, 5 yıllık süreçte Şanlıurfa’yı şahlandıracak olan projelerini açıkladı.

BEYAZGÜL İLK PROJEM İKİ MİLYONUN KARDEŞLİĞİDİR
17 Mart 2019 - 17:10

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, GAPTEM’de düzenlediği toplantıda, 5 yıllık süreçte Şanlıurfa’yı şahlandıracak olan projelerini açıkladı.

Mahir Zain’in “Hasat Vakti” şarkısı ve kendi seçim türküsüyle salona giriş yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Beyazgül’ salona giriş yaparken sevenleri tarafından sevgi gösterinde bulunuldu.

31 Mart gecesi göreve seçildiği takdirde ilk projesinin iki milyon Şanlıurfalının kardeşliği projesi olduğunu belirten AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül en büyük önceliğinin istihdam olduğunu belirtti.

Av, Beyazgül, “Projelerimizin önü açıktır. Halkımızın istekleri doğrultusunda değişimler yaşayabilir. Biz Urfalıların isteklerini ve önerilerini önemsiyoruz” dedi.

Genç nüfusun 19,2 ortalamada olduğu Şanlıurfa’da hazırlanan projelerde özellikle gençlerin istihdamına yönelik projeler hazırladıklarını kaydeden Av. Beyazgül, altyapıdan üstyapıya, yeşilden çevreye, tarihten turizme, ekonomiden sanayiye, kentsel dönüşüm ve diğer konu başlıklarında projelerini 4 ulusal kanaldan verilen ortak canlı yayın ile kamuoyuna açıkladı.

BEYAZGÜL “AK PARTİ AŞKTIR, SEVDADIR”

AK Parti’nin bir aşk bir sevda bir duygu olduğunu dile getiren AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül proje tanıtım toplantısı proje sunumundan önce açıklamalarda bulundu.

Beyazgül, “AK Parti bir aşktır, bir sevdadır, bir duygudur, işte AK Parti bir ailedir. Şanlıurfa Büyükşehir Başkanı adaylığına beni uygun gören ve bana güvenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyorum. Yine bu dönemde benden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Şanlıurfalı hemşerilerime teşekkür ediyorum. Sunumu yapılan bu projelerimizde emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Şanlıurfa’ya ait projelerimizi size sunacağız sizinle paylaşacağız. Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçiye bugüne kadar yaptığı çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Gayretle çalışmalarını sürdürdü. Benim il başkanlığı dönemimden belli uyumlu bir şeklide çalıştık. Projelerimize geçmeden önce ne büyük projen ne deseniz şunu derim: benim en büyük projem iki milyonun kardeşliği projesidir. En büyük projem bu iki milyon kardeşime hizmet etmektir.” dedi.

ÇİFTÇİ: URFA’YA HİZMET EDEN TÜM BAŞKANLARIMIZA MİNNETTARIZ

Proje tanıtım toplantısının hayırlara vesile olmasını dileyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, “Günümüze kadar bu kente belediye başkanlığı yaparak aramızdan ayrılmış isimlere Allah’tan rahmet yaşayanlara ise şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

NEBATİ: CUMHURBAŞKANIMIZ BU PROJELERİN DESTEKLEYİCİSİ OLACAK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla memleketinde seçim çalışmalarına destek vermek amacıyla kadim şehir Şanlıurfa’ya geldiğini ve yoğun tempoda çalışmalarına devam ettiğini belirten Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati, “Birlikte çalıştığımız Zeynel Abidin Beyazgül başkanın proje tanıtım toplantısındayız. Hem kendi toprağımızda hem de kısada olsa yapmış olduğumuz milletvekili döneminde birlikte yürüdüğümüz, terlediğimiz, koşuşturduğumuz arkadaşlarla tekrar bu salonda olmamızdan dolayı büyük bir sevinç duymaktayım. Şimdi doğrudan büyükşehir belediye başkan adayı olan ve yılarca il başkanlığı yapan ve çok mütevazı sakin ve kararlı belediye başkanı proje tanıtım toplantısı kentimize hayırlı olsun. İnşallah Zeynel başkan bundan önce Urfa’ya kim hizmet ettiyse, taş üstüne taş koyduysa onlara vefa göstererek, onları anarak bundan sonraki adımlarında Urfa’ya hizmet için harcayacaktır ve bunu yaparken şundan emin olacak Urfa’nın arkasında önce Urfa var. Cumhurbaşkanımız talimatıyla kendi, şehrim olması nedeniyle buradayım seçim çalışması yapıyorum. Cumhurbaşkanımız ve kabinesi de Urfa’da Büyükşehir belediye başkanın projelerinin arkasında olacak” dedi.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız ise yaptığı konuşmada AK Belediyelerin reformcu yenilikçi belediyeler olduğunu belirterek halka hizmet şiarıyla çalıştıklarını söyledi. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçiye bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eden Yıldız projelerin Urfa’ya hayırlı olmasını diledi.

BEYAZGÜL’ÜN PROJELERİ 12 ANA BAŞLIKTA TOPLANIYOR

Şehircilik, Göbeklitepe Turizm ve İstihdam, Ulaşım ve Altyapı, Yeşil Projeler, Sanayi Turizm ve İstihdam, Yerel Kalkınma ve İstihdam, Yenilenebilir Enerji ve Çevre, Kültür ve Sanat, İlçeler, Sağlık, Eğitim ve Sosyal, Gençlik ve Spor.

Tanıtım toplantısına Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati, MKYK Üyesi Vildan Polat, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri, AK Parti İlçe Belediye Başkan Adayları ve il, ilçe teşkilatlarıyla çok sayıda davetli katıldı

YORUMLAR

  • 0 Yorum