Bim aktüel 14 Temmuz Cuma 2017 - Türkiye bu ürünü konuşuyor

Bim aktüel 14 Temmuz Cuma 2017 - Türkiye bu ürünü konuşuyor

Önümüzdeki Cuma gününün Bim aktüel ürünlerini gören birçok insan tam anlamıyla şok geçiriyor. Kredi kartına 6 taksit imkanı sunan bu muhteşem ürünün ne olduğunu öğrenmek istiyorsanız bu haberi sonuna kadar okuyun. Tıkla ve okumaya başla.

11 Temmuz 2017 - 10:54

Önümüzdeki Cuma gününün Bim aktüel ürünlerini gören birçok insan tam anlamıyla şok geçiriyor. Kredi kartına 6 taksit imkanı sunan bu muhteşem ürünün ne olduğunu öğrenmek istiyorsanız bu haberi sonuna kadar okuyun. Bu hafta 1500 TL'ye satışa sunulan oldukça lüks klima piyasayı alt üst etti. Bu sıcak günlerde insanın içini soğutan oldukça muhteşem bir ürün yine A++ elektrik sistemiyle satışa çıkıyor. Bu ürünün detaylarını sizde sitemizden görebilirsiniz ki ürünün kredi kartına taksitle satılması oldukça fazla yankı uyandırdı. Sosyal medyada kadınlar kocalarına şuan bu ürünün fiyatını ve özellikleri Facebook Messenger aracılığı ile yolluyorlar. Akşama kadar evde oturan ev kadınlarının halini düşünce onları çok haklı görüyoruz. Ürünün en büyük özelliği ise sessiz çalışması ve aynı zamanda turbo modunun olmasıdır. Eğer sizde bu ürünü merak ediyorsanız kesinlikle söylediğimiz her şeyi sonuna kadar okuyun çünkü çok ama çok şaşıracaksınız. 

7 Temmuz Bim aktüel ürünleri yayınladı ve bu ürünleri gören ev halkının tüyleri diken diken oldu. Oldukça yeni ürünler taksit imkanlarıyla Cuma günü marketlere girecek. Bu hafta mağazalar girecek ürünlere baktığımızda ilk olarak taksitle satın alabileceğinzi bir ürünü sizlere tanıtmak istiyoruz. Sizde akülü araba alıp çocuklarınızı sevindirmek istiyorsanız Bim 7 Temmuz 2017 aktüel ürünlerine bakabilirsiniz. Siyah ve beyaz renk seçenekleri olmak üzere 2 ayrı renkte satın alabileceğiniz bu akülü arabanın satış fiyatı 375 TL olarak görünüyor. Ürünün uzaktan kumandası da bulunuyor. Sizde bu arabayı uzaktan kumanda ile kontrol edebileceğiniz gibi ürünü hemen yarın kredi kartına taksitle eve sokabilirsiniz. Bim aktüel bu hafta muhteşem bir klima veriyor evet ama başka ürünlerde var. Su sebilinin yine bu aralar en çok satan ürünler arasında olması aktüel ürünleri hazırlayan personeli heveslendirdi çünkü aktüel ürünlerinde çok uygun fiyata su sebili bulunuyor. Sizde aktüel kataloğunun tamamını inceleyerek ürünün resmini ve mağazaya gelecek bütün renkleri görüntüleyebilirsiniz. Bim aktüel 14 Temmuz 2017 kataloğuna haberimizden bakabilirsiniz. 

YORUMLAR

  • 1 Yorum