Bir Anneye Bu Yapılır mı / İğrenç İşkence

Bir Anneye Bu Yapılır mı / İğrenç İşkence

Eşine şiddet uygulayıp zorla dışkı yedirdi

01 Temmuz 2017 - 07:37 - Güncelleme: 01 Temmuz 2017 - 07:55

 

Ağrı’nın Patnos ilçesinde çekildiği iddia edilen ve kadına şiddet uygulayıp dışkı yedirmeye çalışan adamın olduğu görüntü sosyal medyada büyük tepki çekti.

M.Ş.Ş. isimli şahsın eşini dövüp ardından zorla dışkı yedirmeye çalışırken çektiği videoyu sosyal medya hesabından paylaştığı iddia edildi. 

Ağrı’nın Patnos iline bağlı Andaçlı köyünde oturan Ş.Ş. adlı kişinin karısını dövdüğü ve dışkı yemeye zorladığı iddia ediliyor. Sosyal medya’da paylaşılan görüntülere göre adam elindeki sopayla kadını tehdit ediyor ve dışkı yemesi için baskı yapıyor. Kadının ağlayarak yaptığı itirazlar sonucu adam kadına sopa ile vuruyor. 

Kadın, iğrenç hadisenin ardından öğürerek tuvalete koşup istifra etmeye başladı. M.Ş.Ş isimli alçak adam ise o esnada hala kadına bir şeyler söylüyor, sözlü ve fiziksel tehditte bulunuyordu.

 

İĞRENÇLİĞİ  KAYIT ALTINA ALDI

İddiaya göre adam, söz konusu anları kameraya çekip üzerine bir de sosyal medyada paylaştı. Bu anları gören binlerce kişi ise ilk önce olayın gerçekliğini sorguladı fakat daha sonra olayın ayrıntıları netleştikçe videoya tepkiler çığ gibi büyüdü.

 

Vatandaşlar, videodaki cani adamın derhal kolluk kuvvetlerince gözaltına alınmasını beklerken kadının ise sağlık durumuyla ilgili gerekenin yapılmasını istiyor.

 

 

Kaynak: haber merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..