Bülent Ersoy Hilvanlı gelini çok beğendi

Bülent Ersoy Hilvanlı gelini çok beğendi

Diva Bülent Ersoy, Hilvanlıların damadı Tarkan’ın eşi Hilvanlı Pınar Dilek’i çok beğendiğini söyledi.

10 Ocak 2018 - 23:52

Diva Bülent Ersoy, Hilvanlıların damadı Tarkan’ın eşi Hilvanlı Pınar Dilek’i çok beğendiğini söyledi. Almanya doğumlu olan ancak aslen Şanlıurfa Hilvanlı olan ve çok sayıda akrabasının halen Şanlıurfa’da Ve Hilvan'da yaşayan Pınar Dilek için Diva Bülent Ersoy,“Gelin Hanım kum saati gibi bir kız.”dedi.

Hilvanlı Pınar Dilek için Bülent Ersoy Şunları söyledi; “Ben ilk defa gördüm, beğendim. Çok tatlı, iyi huylu bir kız. Ada çayı istedim hemen kalktı. ‘Aman efendim, estağfurullah. Talimat verin getirsinler’ dedim. İyi huylu çocuk. Allah mutlu etsin” GELİN BÜLENT ERSOY İLE ÇOK İYİ ANLAŞTI Bülent Ersoy’un yeni çıkaracağı albümüne ‘Ümit Hırsızı’ adlı şarkısını veren Tarkan, önceki akşam üçüncü kez kayıt tuşuna bastı.

Ozan Çolakoğlu’nun Ulus’taki stüdyosunda yapılan kayıtlara Hilvanlı eşi Pınar Dilek ile giden Tarkan, Şanlıurfa Hilvanlı eşini Bülent Ersoy’la tanıştırdı. Bol kahkahalı geçen kayıt sonrası Tarkan, centilmenlik yaparak önce eşini aracına bindirdi. Tarkan, Bülent Ersoy’la Hilvanlı eşinin sohbeti için “Evet, çok iyi anlaştılar” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x