CEYLANPINAR'DA BAŞKAN ADAYINA DESTEK İÇİN GENÇLERDEN DEV YÜRÜYÜŞ

Ceylanpınar’da AK Parti Belediye Başkan adayı Abdullah Aksak’a destek yürüyüşüne binlerce genç katıldı.

CEYLANPINAR'DA BAŞKAN ADAYINA DESTEK İÇİN GENÇLERDEN DEV YÜRÜYÜŞ
17 Mart 2019 - 17:23

Ceylanpınar’da AK Parti Belediye Başkan adayı Abdullah Aksak’a destek yürüyüşüne binlerce genç katıldı.

Ceylanpınar’da AK Parti’ye gönül veren binlerce genç tarafından düzenlenen “AK Aday Aksak’a” destek yürüyüşüne binlerce kişi katıldı. Yürüyüşe katılanlar sık sık “Gençlerin Başkanı Abdullah Aksak”, “Dik dur eğilme, gençler seninle” sloganları attılar. 7’den 77’ye birçok yaş grubu ve engellilerin de eşlik ettiği yürüyüşe 24. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Prof. Dr. Abdulkerim Gök, AK Parti İlçe Başkanı Halid Şimşek, AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Abdullah Aksak, AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı, belediye meclis üye adayları ve binlerce vatandaş katıldı.

Ceylanpınar’ın Geleceği, Huzuru, Barışı ve İstikrarı İçin Yürüyoruz

Yürüyüş öncesinde basın mensuplarına açıklamada bulunan AK Parti’ye gönül veren gençlerden Faruk Çetin, AK Parti’nin AK gençleri olarak Ceylanpınar’ın ve ülkenin geleceği için gayret gösterdiklerini belirterek “31 Mart yerel seçimlerine en iyi şekilde hazırlanmaya gayret gösteriyoruz. Seçim çalışmaları kapsamında Ceylanpınar’daki genç kardeşlerimize ulaşmaya gayret ettik. İlçe mitinglerinde gençler olarak yerimizi aldık. Bugün de Ceylanpınar’ın geleceği, huzuru, barışı ve istikrarı için yürüyoruz” dedi.

Abdullah Aksak’ı Başkan Yapacağız

İlçenin Viranşehir Caddesi’nden İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi’nde son bulan ‘Gençlerin Başkan adayına Destek Yürüyüşü’nde ilk olarak AK Parti İlçe Başkanı Halid Şimşek konuştu. Ceylanpınar’da AK Parti’nin tek bir adayı olduğunu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gösterdiği tek adayın Abdullah Aksak olduğunu belirten AK Parti İlçe Başkanı Halid Şimşek “Bir olacağız, diri olacağız ve hep birlikte Ceylanpınar’da Abdullah Aksak’ı başkan yapacağız. İlçedeki işsizliğe son verebilmek için oylar AK Parti’ye” diye konuştu.

Bir Kalbi Kırmak Kâbe’nin Duvarını Yıkmak Gibidir

5 yıldır Ceylanpınar’ın huzura susadığını söyleyen AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Abdullah Aksak “Selahaddini Eyyubi’nin, Halid Bin Velid’in ve Fatih Sultan Mehmet’in torunları olarak and içtik, hep birlikte Ceylanpınar olacağız ve hep birlikte Türkiye olacağız” dedi. Aksak, kimsenin halk üzerinden siyaset yapamayacağını dile getirdi. Aksak” Gönülleri yıkmaya gelmiyoruz, kırılan gönülleri almaya geliyoruz. 5 yıldır bu ilçe çekmediği zulüm, iftira, fişleme kalmadı. Hâlbuki bilmezler ki bir kalbi kırmak Kâbe’nin duvarını yıkmak gibidir. Biz efendi olmaya değil, hizmetkâr olmaya geliyoruz” dedi.

31 Mart Seçimlerine Büyük Bir Coşku ile Kardeşçe Hazırlanıyoruz

56 gündür Ceylanpınar’ın 31 Mart yerel seçimlerine büyük bir coşku ile hazırlandığını belirten 24. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Prof. Dr. Abdulkerim Gök “Arap’ı, Türk’ü, Kürt’ü, Zaza’sı, Özbek’i 7’sinden 77’ sine kardeş olarak bulunan bir Ceylanpınar ve sayıları on binleri bulan bir miting yapıyoruz. Buradan mazlumların ve mağdurların derdini dert edinen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a en büyük selamlarımızı göndermek için toplandık” ifade etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum