Çimlerde Oynuyordu, Şimdi Yaşam Savaşında

Çimlerde Oynuyordu, Şimdi Yaşam Savaşında

Şanlıurfa'da Balıklıgöl'deki parkın çimenlerin üzerinde oyun oynayan 2 yaşındaki çocuk, elektrik akımına kapıldı. ANNE VE BABASI PARKA GÖTÜRDÜ Edinilen bilgiye göre olay, gece saat 23.50 sıralarında Balıklıgöl'de yaşandı. Anne ...

15 Ağustos 2016 - 10:58

Şanlıurfa’da Balıklıgöl’deki parkın çimenlerin üzerinde oyun oynayan 2 yaşındaki çocuk, elektrik akımına kapıldı. ANNE VE BABASI PARKA GÖTÜRDÜ Edinilen bilgiye göre olay, gece saat 23.50 sıralarında Balıklıgöl’de yaşandı. Anne ve babasının oyun oynaması için Balıklıgöl’deki parka götürdüğü 2 yaşındaki Suriye uyruklu Ahmet Kaddan, elektrik akımına kapıldı. HAYATİ TEHLİKESİ DEVAM EDİYOR Olay yerine çağrılan ambulansla Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan çocuk, buradaki ilk müdahalenin ardından çocuk hastanesine sevk edildi. Durumu ağır olan çocuğun hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

Çimlerde Oynayan Çocuk Elektrik Akımına Kapıldı8 saat önce

Şanlıurfa’da Balıklıgöl’de bulunan parkta çimenler üzerinde oyun oynarken elektrik akımına kapılan 2 yaşındaki Suriye uyruklu Ahmet Kaddan, hastanede yaşam mücadelesi veriyor.

Şanlıurfa’da Balıklıgöl’deki parkın çimenlerin üzerinde oyun oynayan 2 yaşındaki çocuk, elektrik akımına kapıldı. ANNE VE BABASI PARKA GÖTÜRDÜ Edinilen bilgiye göre olay, gece saat 23.50 sıralarında Balıklıgöl’de yaşandı. Anne ve babasının oyun oynaması için Balıklıgöl’deki parka götürdüğü 2 yaşındaki Suriye uyruklu Ahmet Kaddan, elektrik akımına kapıldı.HAYATİ TEHLİKESİ DEVAM EDİYOR Olay yerine çağrılan ambulansla Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan çocuk, buradaki ilk müdahalenin ardından çocuk hastanesine sevk edildi. Durumu ağır olan çocuğun hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.ELEKTRİK KABLOSUNDA DOKUNDU Küçük çocuğun Balıklıgöl’de anne ve babasının yanında oyun oynarken çimenlerin arasından aydınlatma direğine giden, yarısı dışarıda ve çıplak olan elektrik kablosuna dokunarak akıma kapıldığı iddia edildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.