Çocukların Önünde Kocasını Vurdu

Çocukların Önünde Kocasını Vurdu

Şanlıurfa'da cinnet getiren kadın kocasını vurduktan sonra çocuklarının gözleri önünde başına ateş ederek intihar etti. Edinilen bilgiye göre olay, öğleden sonra Bahçelievler Mahallesi Cengiz Topel Caddesi ...

12 Ağustos 2016 - 18:52

aa1Şanlıurfa’da cinnet getiren kadın kocasını vurduktan sonra çocuklarının gözleri önünde başına ateş ederek intihar etti.
Edinilen bilgiye göre olay, öğleden sonra Bahçelievler Mahallesi Cengiz Topel Caddesi 99 numaralı sokakta bulunan bir apartmanın 4. katında yaşandı. İddiaya göre, Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesindeki bir akrabalarının düğününe gitmek için hazırlık yapan İsmail Gündüzalp (27) ile eşi Rahime Gündüzalp (25), bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Kısa sürede büyüyen tartışma sonunda evdeki tabancayı alan kadın, eşini karnından vurduktan sonra 3 ve 4 yaşındaki biri kız, biri ise erkek iki çocuğunun yanında silahı kafasına dayayarak intihar etti. Karnından yaralanan İsmail Gündüzalp, olay yerine çağrılan ambulansla Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılırken, eşi Rahime ise Balıklıgöl Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Rahime Gündüzalp yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamazken, karnından yaralanan eşi İsmail Gündüzalp’ın ise durumunun ağır olduğu öğrenildi. Olay yerine giden polisler, evdeki iki çocuğu yakınlarına teslim ettikten sonra evde inceleme yaptı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.