Çok Güzeliz Türkiye

Çok Güzeliz Türkiye

  15 Temmuz tarihe bir ihanetin hikayesinin halk tarafından nasıl bozguna uğratıldığını geçecektir. Neredeyse 1 ay olan o kara günden bugüne neler değişti Türkiye’de? Öğrendik, bir ve ...

12 Ağustos 2016 - 00:21

  15 Temmuz tarihe bir ihanetin hikayesinin halk tarafından nasıl bozguna uğratıldığını geçecektir. Neredeyse 1 ay olan o kara günden bugüne neler değişti Türkiye’de?
Öğrendik, bir ve beraber olduğumuzda ne de güzel olduğumuzu
Öğrendik, tehlike anında nasılda cesaretli birer ateş olduğumuzu
Öğrendik ki tarihe geçen o zaferler unutulmamış…
İradesiyle, mücadelesiyle, önderliğiyle Sayın Cumhurbaşkanımız bu konuda elbette büyük bir övgüyü hakkediyor.
İçimizdeki hainlerin temizlenmesine hala devam edilmekte ve edilecek. Eminiz ki Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin her bir birimi bu konuda hala canla başla mücadele vermektedir, verecektir. Konuya bir de yaklaşık 15 senedir ülkemizin gelişmesini hem yakından takip eden hem de içten içten planlarını yürüten bazı ülkeler açısından bakalım. Hala 15 Temmuz’da yaşanılan Darbe Girişiminin hezimetini sindiremediklerinden mi yoksa planlarının hayata geçirilmesi engellendiğinden midir bilemiyorum, sesi çıkmayan bazı ülkelerin bir sonraki planı ne olacaktır sorusu geliyor akıllara?
Türk milleti ve sistematik olarak işleyen bir yönetim olduğu müddetçe hangi planı yaparlarsa yapsınlar başarılı olamayacakları artık aşikar.
Biz bu ülkenin nelerine göğüs gerdik bu millet hala ayakta. 15 Temmuz göstermiştir ki. Cesaret, azim ve istikrar her daim kazanır. Bakalım önümüzdeki günler bizlere neler getirecek?
Birlik, beraberlik ve milli irademizle hep birlikte çok güzeliz Türkiye….