Cumhurbaşkanına Uşak Halısı

Cumhurbaşkanına Uşak Halısı

CUMHURBASKANIMIZ Erdoğan, Uşak Heyetini Kabul Etti Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan ve heyet üyelerinin yer aldığı kabulde, Cumhurbaşkanımız Erdoğan'a, aslı Londra Albert Viktorya ve Albert Müzesi'nde bulunan 15. Yüzyıl madalyon tasarımlı Uşak halısının bire bir aynısı hediye edildi. Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleşen kabulde, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan ve Uşak Belediyesi Dokur Evi çalışanları, aslı Londra Albert

04 Ocak 2017 - 23:08

CUMHURBASKANI Erdoğan, Uşak Heyetini Kabul Etti


Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan ve heyet üyelerinin yer aldığı kabulde, Cumhurbaşkanımız Erdoğan'a, aslı Londra Albert Viktorya ve Albert Müzesi'nde bulunan 15. Yüzyıl madalyon tasarımlı Uşak halısının bire bir aynısı hediye edildi.


Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleşen kabulde, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan ve Uşak Belediyesi Dokur Evi çalışanları, aslı Londra Albert Viktorya ve Albert Müzesi'nde bulunan 15. Yüzyıl madalyon tasarımlı Uşak halısının motif olarak bire bir aynısını, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın makam bölümünde kullanılmak üzere hediye ettiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..