Cumhuriyet Halk Partisi’li kadınlar Reina önünde hayatını...

Cumhuriyet Halk Partisi'li kadınlar Reina önünde hayatını kaybedenleri andı

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları üyeleri Ortaköy'de hain terör saldırısının gerçekleştiği Reina'nın önüne gelerek hayatını kaybedenleri andı. Cumhuriyet Halk Partisi'li kadınlar, gece kulübünün önüne yanlarında getirdikleri mektupları ve çelengi bıraktı.

05 Ocak 2017 - 16:08

Cumhuriyet Halk Partisi (Cumhuriyet Halk Partisi) Kadın Kolları üyeleri, yılbaşı gecesi terör saldırısınının gerçekleştiği gece kulübünün önüne yürüdü. "Analar burada, evlatları nerede, terörü lanetliyoruz" yazılı pankart taşıyan kadınlar, gece kulubünün önünde terörü lanetledi.

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Öner ve 39 ilçe kadın kolları başkanının da katıldığı yürüşte Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse bir açıklama yaptı.
Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse yaptığı açıklamada, "Türkiye'de her gün yeni bir acıya uyanmaktan yorulduk. Bu katliamların önüne geçilmelidir" dedi.
Açıklamanın ardından kadınlar yanlarında getirdikleri mektupları bir kutuda toplayarak saldırı noktasına bıraktı. Cumhuriyet Halk Partisi’li kadınlar çelengin bırakılması ve saygı duruşunun ardından saldırının gerçekleştiği gece kulübünün önünden ayrıldı.

İsmail Coşkun - Murat Horoz
 

Kaynak: IHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..