DEV PARKIN İHALESİNİ GERGER ALDI

DEV PARKIN İHALESİNİ GERGER ALDI

Viranşehir Belediyesi, Dev projeleri bir bir hayata geçirmek için çalışmaları hızlandırdı.

07 Ekim 2017 - 00:06

Projesi hazır olup geçtiğimiz ay ihalesi yapılan eski çöp alanındaki 53 Dönümlük Rekreasyon Park yapım işi için ihaleyi alan firma ile sözleşme yapıldı.

 

Belediye toplantı salonunda Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Şık, Park Bahçe Müdürü Mithat Kemal Alay, Destek Hizmetler Biriminden Yılmaz Gözen ve İbrahim Güldaş’ın katıldığı sözleşme töreninde ihaleyi alan Gerger Yapı. İnş sahibi Hasan Tahsin Gerger ile Park Bahçe Müdürü Mithat Kemal Alay arasında 4 Milyon 400 Bin TL’ye sözleşme imzalandı.

 

İmzalanan sözleşme sonrası 10 gün içerisinde Rekreasyon Parkı için çalışmalar başlayacak olup 300 gün içerisinde teslim edilmesi bekleniyor.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Viranşehir Belediye Başkanvekili İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit, Yeşil bir Viranşehir için dev projenin hayata geçirilmeye başlandığını, bu projeler içerisinde 53 Dönümlük Rekreasyon parkının olduğunu sözlerine ekledi.

 

İlçeye kazandırılacak olan 53 dönümlük park ile Viranşehir’in çehresi değişecek diyen Çimşit, Projenin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek parkın ilçeye hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

Kaynak: viiransehirorg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İbrahim Ayhan'ın cenazesi Hewlêr'den yola çıktı
İbrahim Ayhan'ın cenazesi Hewlêr'den yola çıktı
Rubin, Türkiye'yi uyardı: PKK ve YPG, İHA kullanırsa...
Rubin, Türkiye'yi uyardı: PKK ve YPG, İHA kullanırsa...