Epsaş’dan Aşure İkramı

Epsaş'dan Aşure İkramı

Dicle Epsaş Aşure ikramı ile müşterileri ile buluştu.

13 Ekim 2016 - 12:56

Şanlıurfa'da  hizmet veren, Dicle Elektrik Perakende Satış A.Ş. Muharrem ayı dolayısıyla Genel Müdürlük binasında hazırlanan 4 kazan aşure müşterilerine ve vatandaşlara aşure olarak ikram edildi. Aşure dağıtımına Dicle Elektrik Perakende Satış A.Ş. Genel Müdürü Avni Doğan, Dicle Elektrik Perakende Şanlıurfa İl Müdürü Mehmet Şükrü Bereket ile kurum personelleri ve vatandaşlar katıldı.

Müşterilerinin aşure ayını kutlayan ve aşure ikram eden Dicle Elektrik Perakende Satış A.Ş. Genel Müdürü Avni Doğan, aşurenin bolluk ve bereket anlamında birçok güzelliğe vesile olmasını diledi. Muharrem Ayının  muhabbet ayı olduğunu vurgulayan Genel Müdür Doğan, " Vatandaşlarımıza böyle değerli günde aşure ikram edip birlik ve beraberliğe dikkat çekmek istiyoruz dedi.

Dicle Elektrik Perakende Satış A.Ş. 'ye  gelen vatandaşlar da böyle güzel sürprizle karşılaşmanın kendilerini mutlu ettiğini ve de aşureyi çok beğendiklerini söylediler. Vatandaşlar bu  günde böyle değerli bir ikram için Dicle Elektrik Perakende 'ye teşekkür ettiler. 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mehmet doğan
    1 yıl önce
    Milletin anasını ağlatın sonra aşure kutlu olsun valla hiçte kutlu olmasın zalimler milletten çaldıklarınızı iade edin sizin aşurenize ihtiyacımız yok