Erdoğan’dan, Uzlaşma Şartı Koşan Gülen’e Yanıt!

Erdoğan’dan, Uzlaşma Şartı Koşan Gülen’e Yanıt!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tüpraş fuel oil dönüşüm tesislerinin açılışına katıldı. Erdoğan burada yaptığı konuşmada Fethullah Gülen'in "Eğer Erdoğan günün birinde mitinglerinde anlattığı her şeyi ...

15 Aralık 2014 - 19:05

BASBAKAN ERDOGANCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tüpraş fuel oil dönüşüm tesislerinin açılışına katıldı. Erdoğan burada yaptığı konuşmada Fethullah Gülen’in “Eğer Erdoğan günün birinde mitinglerinde anlattığı her şeyi yalanlayacak ve iftiralar olduğu söyleyecek olursa o zaman ben uzlaşmaya hazırım” şeklindeki uzlaşma şartına yanıt verdi. “HİÇBİR ŞEKİLDE UZLAŞMAYACAĞIZ” Konuşmasında “Burada bir hususun altını da özellikle çizmek istiyorum” diyen Erdoğan “İçerde ya da dışarda yalan haberler yalan manşetler yoluyla Türkiye’ye hala istikamet çizmeye çalışanlarla hiçbir şekilde uzlaşmayacağız. Onların önünde hiçbir şekilde diz çökmeyeceğiz” dedi.
“BİZ SEÇİMLE GELİYORUZ” Demokratik yollarla yönetime geldiklerini ve ancak seçimle gideceklerini vurgulayan Erdoğan “Şahsımın ya da arkadaşlarının burada olmaları ya da olmamaları hiç önemli değil. Burası demokratik bir ülke. Biz seçimle geliyoruz. Millet takdir edince de seçimle gideriz. Aynı zamanda bizler faniyiz. Vakti zamanı gelince emaneti sahibine teslim edeceğiz. Ama unutulmasın ki millet burada ve her zaman var olacak” şeklinde konuştu.