FARUK ÇELİK SAHAYA İNİYOR

FARUK ÇELİK SAHAYA İNİYOR

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik siyaset sahnesine hızlı bir giriş yapabilir.

06 Kasım 2017 - 21:09

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa ziyareti sırasında kendisine karşı yuhalanma ve protestoları değerlendiren Bir dönem Gıda Tarım Hayvancılık Bakanı olan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili  Faruk Çelik kendisine karşı yapılan protestoların bilinçli olarak belirli kişilerce yapıldığını iddia edip Şanlıurfa'lılara Şanlıurfa 'ya sitemli , kızgın söylemleri ve hareket davranışlarıyla kırgın olduğu dile gitiriyordu.

Faruk Çelik, yaşadığı ciddi sağlık sorunu sonrasında özel hastanede ameliyat olmuş ve uzun süren ameliyat sonrasında sağlık durumunun daha iyi olduğu açıklanmıştı,  Sağlık sorunu yaşayan Çelik Şanlıurfa'lı siyasetçi ,bürokratların gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı bir nepze olsa kırğınlığı unutmuş olmaliki, Şanlıurfaspor için açıklama yapma gereği duymuş ve maddi destek vereceğini açıklamıştı.

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik siyaset sahnesine hızlı bir giriş yapabilir.

Kulislerden aldığımız duyumlara göre uzun zamandan beri kırğın olguğu için Şanlıurfa'ya gelmeyen, Bir dönem Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı olan Şanlıurfa AKParti Milletvekili FARUK ÇELİK kolları sıvayıp Şanlıurfa'da yeniden sahaya inecekmiş.

Bir plan ve program dahilinde hareket edecek olan Faruk ÇELİK nereleri ve kimleri ziyaret edecegi merak konusu.

Çeliğin aktif olarak sahaya inmesi hangi merkezleri ve kişileri rahatsız edeceği doğrusu heyecan yaratıyor. Siyasete hareket ve renk katacak olan bu davranış,bazı odaklarda dikkatle izleniyor. Açıkçası önümüzdeki süreç Şanlıurfa'da siyasetle ilgilenenlerin saf tutacağı günler olacak.

Kaynak: haber merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x