Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nda değişim devam...

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda değişim devam ediyor

TİGEM GENEL MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ... Urfa'lı Özel kalem müdürünün yerine atama yapıldı... yeni özel kalem müdürü kimdir ?

09 Aralık 2017 - 22:17 - Güncelleme: 09 Aralık 2017 - 22:29

​Tarım İşletmeleri Genel Müdürü Mehmet Taşan görevden alındı. Mehmet Taşan'ın yerine ise Rize/Pazar Kaymakamı İsmail Şanlı getirildi. İsmail Şanlı, Yozgat/Kadışehri İlçe Kaymakamlığı döneminde hayata geçirdiği bir proje ile hafızalara kazınmıştı.

MEHMET TAŞAN ÖZEL KALEME GÖREVLENDİRİLDİ

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda değişim devam ediyor. Tarım Kredi Kooperatiflerinden sonra TİGEM Genel Müdürü Mehmet Taşan da görevden alındı. Taşan'ın Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Özel Kaleme görevlendirmesi yapılırken, TİGEM'e Genel Müdür olarak Rize Pazar/Kaymakamı İsmail Şanlı getirildi.

TİGEM'İN YENİ GENEL MÜDÜRÜ İSMAİL ŞANLI KİMDİR?

1981 yılında Sivas'ta dünyaya gelen Şanlı, ilk, orta ve lise öğrenimini Sivas'ta, lisans eğitimini 2003 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde tamamladı. Mezuniyeti müteakiben Maliye Bakanlığı'nda Gelir Uzman Yardımcısı olarak altı ay süreyle görev yapan Şanlı, buradaki görevinden ayrılarak Jandarma Genel Komutanlığı bünyesine sözleşmeli subay olarak 2 yıla yakın Jandarma Teğmen rütbesinde görev yaptı.

YENİ GENEL MÜDÜR GÖREVİNE BAŞLADI

Mehmet Taşan görevini devrederken, TİGEM'in yeni Genel Müdürü İsmail Şanlı, dün görevine başladı.

Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkanı Münir Uğuz görevden alındı!

 Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkanı Münir Uğuz, görevden alındı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında görevden almalar devam ediyor. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkanı Münir Uğuz, görevden alındı. 2016 yılında dönemin Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik tarafından bu göreve atanan Uğuz, önceki gün görevden alındı.

Müsteşar Yardımcısı Koçak’ın görevlendirmesine son verildi

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkanı Münir Uğuz, görevden alındı. 2016 yılında dönemin Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik tarafından bu göreve atanan Uğuz, önceki gün görevden alındı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığına atanmasıyla birlikte bu görevi vekaleten yürüten Durali Koçak'ın görevlendirmesine son verildi. Mevcut durumda Müsteşar Yardımcıları şu isimlerden oluştu: Nihat Pakdil, Ahmet Güldal, Hasan Özlü ve Volkan Mutlu Coşkun. 

Kaynak: TARIMDAN HABER

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da 'Joker' Operasyonu 20 Gözaltı
Şanlıurfa'da 'Joker' Operasyonu 20 Gözaltı
HDP: Şanlıurfa 'da 16 Bin Seçmenin Kayıtları Değiştirilmiş
HDP: Şanlıurfa 'da 16 Bin Seçmenin Kayıtları Değiştirilmiş