Gökhan Taşkın kimdir? Okuyunca ’yok artık’ diyeceksiniz

Gökhan Taşkın kimdir? Okuyunca 'yok artık' diyeceksiniz

Flash TV'nin ünlü haber sunucusu Gökhan Taşkın kavgaya karıştı. İlk gelen bilgilere göre sabaha kadar Taksim'de eğlenen Taşkın, elindeki silahla birlikte arkadaşını ayağından vurdu.

08 Temmuz 2017 - 12:53

Flash TV'nin ünlü haber sunucusu Gökhan Taşkın kavgaya karıştı. İlk gelen bilgilere göre sabaha kadar Taksim'de eğlenen Taşkın, elindeki silahla birlikte arkadaşını ayağından vurdu. İlk alınan ifadeye göre ise 'sarhoştum' dediği ortaya çıktı. Olayın hemen akabinde basın kuruluşları Türkiye'de Yalçın Abi döneminde izlenme rekoru kıran Flash TV spikerinin geleceğini çok merak ediyorlar. Ayağına sıkılan kişininde şikayetçi olup olmayacağı bilinmiyor.

GÖKHAN TAŞKIN KİMDİR KİMİ VURDU?

Canlı yayında yaptığı ilginç çıkışlarıyla kulislere konu olan Gökhan Taşkın, başörtüsü tartışmaları nedeniyle canlı yayında başörtüsü bile takmış başarılı bir spikerdir. Eski ABD Başkanı Obama'nın Türkiye ziyaretinde ise yüzünü siyaha boyayarak Türkiye'nin gündemine oturmuş ve habercilik anlamında dünyaya ders olan bir anlatım yapmıştı..

1993 yılında Flash TV ile medya sektörüne giriş yapan Taşkın'ın o yıllardan bu yıllara kadar halen Flash TV bünyesinde olduğunu biliyoruz. Gece Hattı ile sevdiklerinin karşısına çıkarak spikerlik yapan Gökhan Taşkın gündeme dair haberleri Türkiye'ye aktarıyordu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..