GS’li İş Adamlarından Şanlıurfa Çıkarması

GS'li İş Adamlarından Şanlıurfa Çıkarması

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna; 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (GSYİAD) Başkanı Metin Öztürk, yönetim kurulu üyeleri ve 35 kişilik yatırımcı heyetiyle bir araya geldi.

17 Ekim 2016 - 22:43 - Güncelleme: 17 Ekim 2016 - 23:10

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna; 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (GSYİAD) Başkanı Metin Öztürk, yönetim kurulu üyeleri ve 35 kişilik yatırımcı heyetiyle bir araya geldi.

,Başkan Öztürk ve yönetim kurulu üyelerine, Şanlıurfa’nın da içinde yer aldığı 6’ncı Bölge Yatırım Teşvik Paketiyle ilgili bilgiler verildi.  Şanlıurfa’ya yapılabilecek; bireysel, bölgesel, büyük ölçekli ve stratejik yatırımlar ele alındı.

 

Başkan Öztürk, Galatasaray kimliği dışında işadamı kimliğiyle Şanlıurfa’da olduklarını söyleyen, Burada büyük işletme sahibi, Türkiye’de ilk 500’e giren  İş arkadaşlarımız var. Arkadaşlarda  bu teşvikleri daha yakından gözlemleyecekler ve burayla bağımız daha da artacak” dedi. Ardından, Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Sarıkaya ile birlikte Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve Vali Yardımcısı Uğur Sezer’e, Galatasaraylı futbolcuların imzalarıının olduğu GS formaları hediye etti.

 

Vali Tuna’da, Başkan Öztürk ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, “Bu vesileyle bende Galatasaray Kulübü yöneticilerine, değerli işadamlarımıza Şanlıurfa'ya hoş geldiniz diyorum. Şanlıurfa potansiyeli olan bir il. En genç nüfusa sahip bir il. Burada yöneticilere düşen, vatandaşlarımıza nitelik kazandırarak, onları sanayiye entegre etmek. Sadece Şanlıurfa'da değil, Türkiye’nin her yerindeki sanayi bölgelerine, onları yetiştirip, göndermek. Şanlıurfa nüfusuna türkiye'nin ihtiyacı var” dedi.

 

Ardından kendisine forma hediye edilen Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’ de, “Şanlıurfalılar olarak sporu ve futbolu seviyoruz. Çok kıymetli bir heyeti ağırlamaktan mutluyuz. Bizlerde yerel yöneticiler olarak, Şanlıurfa'ya yatırım yapacak bütün iş adamlarına yardımcı olacağımızı, belediye  imkanlarını seferber edereceğimizi belirtmek istiyorum. Bu lnedenle iş adamlarımızın  yatırımlarını bekliyoruz” dedi

 

Etkinliğe Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna’nın yanı sıra, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Vali Yardımcısı Uğur Sezer, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Kemal Timuroğlu, Ticaret Odası Meclis Başkanı Mustafa Taş ve Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Sarıkaya da katıldı.

2016/10/1524056.jpg
2016/10/7936362.jpg
2016/10/9321529.jpg
Kaynak: HABER BÜLTENİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..