"HADİ ÇOCUKLARINIZI ASKERE GÖNDERİN" Diyenlere...

"HADİ ÇOCUKLARINIZI ASKERE GÖNDERİN" Diyenlere TATLISES'TEN YANIT

Aralarında İbrahim Tatlıses'in de bulunduğu bir grup ünlü isim 'Zeytin Dalı Harekatı'na destek için 1 Nisan da Hatay'a gitti.

06 Nisan 2018 - 20:33

İbrahim Tatlıses'ten ağır hakaret! Demet Akalın'dan yanıt gecikmedi

" DEMET AKALIN 'YUSUF YUSUF'TAN GELEMEDİ"

Her zaman etkinliklere aynı kişilerin gittiğini söyleyen Demet Akalın, sosyal medya hesabından bu duruma isyan etti. Demet Akalın isyan edince etkinliği düzenleyen Polat Yağcı, "Kendisini çağıracaktık ancak ulaşamadık" derken, İbrahim Tatlıses ise el hareketi ile hakaret ederek "Demet 'yusuf yusuf'tan gelemedi" dedi.

"HADİ ÇOCUKLARINIZI ASKERE GÖNDERİN"

Bu sözleri duyan Demet Akalın adeta çılgına döndü İbrahim Tatlıses'i oğlu İdo üzerinden vurdu. Tatlıses'e oğlunu askere göndermesi çağrısında bulunan Akalın, "Erkek kardeşim 2 Mayıs'ta askere gidiyor! Bana 'yusuf yusuf' diyen İbrahim Tatlıses! Yazık! Siz de gönderin çocuklarınızı hepiniz gönderin hadi bakalım" ifadelerini kullandı.

TATLISES'TEN YANIT

Demet Akalın'ın bu sözlerine İbrahim Tatlıses'ten yanıt gecikmedi. Sosyal medya hesabından oğlu Ahmed'in askerlik fotoğrafını paylaşan Tatlıses, "Demet Hanım lafım size değildi, soru içinde isminizi duymadım bile. Lafı kime dediğimi bilen bilir. Mevzu VATAN AŞKI ise, benim oğlum AHMED, askerliğini uzun dönem olarak SARIKAMIŞ'ta yaptı, başarısından ötürü de 3 tane madalya aldı. O dönem Reha Muhtar ile Ana Haber'de bile çıktı, arşivleri araştırın bulun" notunu düştü.

Kaynak: cumhuriyet

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Hilvan'da Takla Atan Otomobilin Sürücüsü Öldü
Hilvan'da Takla Atan Otomobilin Sürücüsü Öldü
Ceylanpınar'da 2 terörist yakalandı
Ceylanpınar'da 2 terörist yakalandı