Hakan Fidan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde

Hakan Fidan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı kabul etti. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde basına kapalı gerçekleşen kabul, 1 saat 40 dakika sürdü. Görüşmeye dair paylaşılan fotoğrafta Fidan'ın uzamış ...

08 Eylül 2016 - 16:13

hakan-fidan-cumhurbaskanligi-kulliyesindeCumhurbaşkanı Erdoğan, MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ı kabul etti. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde basına kapalı gerçekleşen kabul, 1 saat 40 dakika sürdü. Görüşmeye dair paylaşılan fotoğrafta Fidan’ın uzamış sakalları dikkat çekti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçen hafta G20 Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesine katılmak için gittiği Çin’in Hangcou kentinde ABD Başkanı Barack Obama ile bir araya geldi. Görüşmeye katılanlar arasında Hakan Fidan da vardı.
Fidan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüşmek için gittiği Rusya ziyaretinde de vardı. Geçen ayki ziyarette de Fidan’ın bıyık bıraktığı görüldü. Kamuoyu Hakan Fidan’ı bu haliyle tanımıştı. Uzun yıllardır sakal-bıyık bırakmayan Fidan’ın hızlı değişimi dikkat çekti.