Haliliye Hizmette Hedefine Ulaştı

Haliliye Hizmette Hedefine Ulaştı

Şanlıurfa Haliliye ilçesi Selahattin Eyyubi Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Demirkol, Haliliye Belediyesi’nin hedefledikleri tüm hizmetleri yaptıklarını ve devam edeceklerini söyledi.

11 Ekim 2016 - 16:38 - Güncelleme: 11 Ekim 2016 - 23:20

 

Selahattin Eyyubi Mahallesi halkıyla bir araya gelen Başkan Demirkol, şikayetleri ve önerileri dinledi.

Mahalle halkı ve muhtardan gelen taleplerin çözümü için de birim müdürlerine talimat veren Başkan Demirkol, ayrıca mahalle gençlerine Haliliye Belediyesi’nin ETÜT Merkezi hakkında bilgi verdi.  Başkan Demirkol, ek ders alamayan gençlerin Haliliye Belediyesi’nin ETÜT Merkezinde ders çalışmalarını ve deneme sınavlarına girmelerini istedi.

 

Başkan Demirkol, “Bugün Selahattin Eyyubi Mahalle Muhtarımız Ali Genç Beyefendi ve Selahattin Eyyubi Mahallesindeki insanlarımızı ziyaret ettik.  Muhtarımız sağ olsun mahallemizin tüm eksiklerini takip ediyor.  Herhangi bir aksaklık durumunda bize bildiriyor. Yeni bir hizmet gerektiğinde Belediyemize bildiriyor. Bugün Haliliye Belediyesi olarak yapmış olduğumuz muhtar evinde muhtarımızla beraber çay içme imkanı bulduk. Parklarımızı ve sokaklarımızı inceleme fırsatımız oldu. Halkımızla bilgi alışverişinde bulunduk. Hizmet konusunda Haliliye İlçesi’ndeki insanlarımızın mutlu, huzurlu, güvenli bir şekilde yaşamalarını temin etmek istiyoruz.  Fiziki şartlarda yol, park ve çevre düzeni noktasında da en iyi olma gayretlerimiz devam ediyor.  ‘Yeşil Haliliye’ diye yola çıktık şimdi ‘Yemyeşil Haliliye’olduk.   ‘Temiz Haliliye’ diyorduk ‘Tertemiz Haliliye’ diyoruz.  İnşallah tüm hedeflerimizi halkımızla birlikte gerçekleştireceğiz.” dedi.

 

Mahalle Muhtarı Ali Genç ise talepleri yerinde tespit edildiğini belirtip, muhtar evi için de Başkan Fevzi Demirkol’a teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..