İbrahim Tatlıses’ten Rıza Sarraf yorumu

İbrahim Tatlıses'ten Rıza Sarraf yorumu

Türkücü İbrahim Tatlıses, AKP'lilerin "Canı cehenneme" dediği Rıza Sarraf için "Eğer o hırsızsa, ben de hırsızım. Yine derim. Hırsız değil, adam gibi adamdır."

03 Şubat 2018 - 17:31

Türkücü İbrahim Tatlıses, AKP'lilerin "Canı cehenneme" dediği Rıza Sarraf için "Eğer o hırsızsa, ben de hırsızım. Yine derim. Hırsız değil, adam gibi adamdır." ifadelerini kullandı. Siyasete geri dönmek istediğini de belirten Tatlıses, "Beyefendi “Evet” derse, İzmir’den girmeyi isterim fazla zorlanmadan. Urfa’dan koymasın" dedi.

Yedi yıl önce uğradığı silahlı saldırı sonrası uzun süre konuşmayan türkücü İbrahim Tatlıses, sessizliğini bozdu. Tatlıses AKP'lilerin ABD'deki davada itirafçı olduktan sonra Türkiye'ye ihanet etmekle suçladığı ve "Canı cehenneme" dediği Rıza Sarraf için dikkat çeken bir yorumda bulundu.

"REZA HIRSIZSA BEN DE HIRSIZIM"

Posta'dan Alev Gürsoy Cimin'e konuşan Tatlıses, "Reza’yı çok severim, hem de evladım gibi. Eğer o hırsızsa, ben de hırsızım. Yine derim. Hırsız değil, adam gibi adamdır." dedi.

"İZMİR'DEN GİRMEYE İSTERİM"

Tatlıses, siyasete geri dönmek istediğini de belirterek, "Beyefendi “Evet” derse, İzmir’den girmeyi isterim fazla zorlanmadan. Urfa’dan koymasın" diye konuştu.

Kaynak: Cumhurriyet

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Hilvan'da Takla Atan Otomobilin Sürücüsü Öldü
Hilvan'da Takla Atan Otomobilin Sürücüsü Öldü
Ceylanpınar'da 2 terörist yakalandı
Ceylanpınar'da 2 terörist yakalandı