İnternet Yayıncıları Platformu Ziyaretlerini Sürdürüyor

İnternet Yayıncıları Platformu Ziyaretlerini Sürdürüyor

İnternet Yayıncıları Platformu (İYP) yönetim kurulu, Şanlıurfa Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) ile Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’ni (MÜSİAD)  ziyaret etti.

18 Ekim 2016 - 18:32


TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Sadık Sade ve yönetim kurulu üyeleri ile MÜSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri basının çok önemli olduğunu ve Urfa’da böyle bir platform kuran internet sitesi sahiplerine teşekkürlerini ifade ettiler.
İYP, yönetimi ilk ziyaretini TÜMSİAD’a gerçekleştirdi. 
İYP yönetimini TÜMSİAD Başkanı Sadık Sade ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Ziyaretten dolayı memnun olduklarını belirten TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Sadık Sade, “Önceden internet siteleri yokken herkes haberleri bir gün sonra gazeteden okuyordu. Şimdi maşallah sizler gibi bazı haber siteleri program devam ederken haberi servis ediyorlar. Bu da çok büyük önem arz ediyor. Basın bizim için çok önemli. Bizim güzel faaliyetlerimizi kamuoyu ile paylaşıyorsunuz. Bizlere verdiğiniz desteklerden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Platformunuzun hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi. 
En üst düzeyde tarafsız kalmak için çalıştıklarını belirten İYP Başkanı Ahin Güneş, “Urfa’da derler ki iki sivil toplum kuruluşu bir araya gelemez. Bizde o ön yargıyı kırmak istedik. İki dernek bir araya geldik ve bir platform oluşturduk. Urfa’yı iyi bir noktaya taşıyabilme noktasında medya olarak bize ne düşüyor ise sizlerin yanınızdayız. Hep birlikte güzel şeyler ortaya koyacağımıza inanıyorum. Şehir iyisi ile kötüsüyle bizim. Önemli olan iyiyi kötüye karşı daha da büyütmek daha da güçlendirmek” dedi. 
İnternet Yayıncıları Platformu üyeleri ikinci ziyaretini MÜSİAD Şanlıurfa Şubesi’ne gerçekleştirdi. 
MÜSİAD’da da İYP yönetimini MÜSİAD Başkanı Mehmet Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri ağırladı. MÜSİAD Başkanı Mehmet Çalışkan , böylesine zor bir zaman diliminde Urfa’da görev yapan gazetecilerin bir araya gelerek bir çatı altında birleşmelerinden dolayı memnuniyet duyduklarını ifade etti. MÜSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Çalışkan konuşmasının devamında, “Zorlu günlerden geçiyoruz. Firmalar 15 Temmuz darbe sürecinden dolayı maddi manevi olarak çok büyük etkilenmiş durumdalar. Özellikle bölgemiz açısından da geliri zayıf olan bir yerde yaşıyoruz. Hep birlikte el ele vererek Urfamızın yıldızını parlatalım. Yatırımcıları Urfa’ya çekelim. Birbirimizi ayağına dolaşmak yerine tam tersine birbirimize destek olup Urfa milliyetçiliği yapalım. Sizleri bir araya geldiğiniz için tebrik ediyorum” dedi.
İYP Başkanı Ahin Güneş, şehrin gelişimi açısından işin medya noktasında üzerlerine düşeni yapacaklarını belirtti.

Kaynak: Şanlıurfa

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..