İrfan Değirmenci YTÜ öğrencilerine destek verecek mi? Merak...

İrfan Değirmenci YTÜ öğrencilerine destek verecek mi? Merak ediliyor

İrfan Değirmenci habercilik anlamında büyük işler başardığı gibi aynı zamanda televizyon dünyasındaki haber programlarında da büyük değişiklikler yapmıştır. Bunların hepsinin akabinde Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerinin İrfan Değirmenci'nin desteğine ihtiyacı var.

20 Mayıs 2017 - 14:52

İrfan Değirmenci habercilik anlamında büyük işler başardığı gibi aynı zamanda televizyon dünyasındaki haber programlarında da büyük değişiklikler yapmıştır. Bunların hepsinin akabinde Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerinin İrfan Değirmenci'nin desteğine ihtiyacı var. Kanal D'de sabah kuşağı haberleri ile yayın hayatına devam eden Değirmenci'nin artık haber programı sunmadığını biliyoruz ama sosyal medyadan bile olsa YTÜ öğrencilerinin onun desteğine ihtiyacı var. 

Yıldız Teknik Üniversitesi'nin Beşiktaş kampüsü yeni bir külliye için boşaltılmaya başladı. Öğrenciler sesini duyurmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Her eğitimli insanın yapacağı gibi YTÜ öğrencileri taşkınlık yapmadan hakkını savunmak istiyor. Okuldaki tarihi binalar sessiz sedasız bir şekilde boşaltılıyor. Hiçbir resmi açıklama yapılmadan güvenlik görevlileri ve sivil polis eşliğinde YTÜ boşaltılıyor. Öğrenciler yazılı bir açıklama istemesine rağmen yetkililerden ses çıkmıyor. 

İrfan Değirmenci'nin desteği almak isteyen öğrenciler Twitter üzerinden ona ulaşmaya çalışıyorlar ama pek mümkün olmuyor. Bizde YTÜ öğrencilerine destek vermek için bu haberi yapıyoruz. İrfan Değirmenci'ye sesleniyoruz; Yıldız Teknik Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü külliye olmasın çünkü orası 1911 yılından bu yana bir üniversitedir! Yıldız kampüsünü savunan herkes halen attığı twetlerde İrfan Değirmenci'yi etiketlemeye ve sesini duyurmak için ellerinden geleni yapmaya devam ediyorlar. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..