İş Adamına Kadınlı Tuzak

İş Adamına Kadınlı Tuzak

17 Ekim 2016 - 23:10

Tekstilci işi yapan İşletmeci Mustafa T.'ye kadınla tuzak kurup bir villaya götüren ve burada zorla senet imzalatan 2 kişi gözaltına alındı.

İstanbul'da polise başvuran tekstil işiyle uğrayan iş adamı  İşletmeci Mustafa T. iki kişi tarafından tuzak kurulduğunu bunu üzerine kaçırıldığını silah tehdidi ile senet imzalatıldığını idda ederek iki kişiden şikayetçi oldu. İşletmeci  Mustafa T.'nin nasıl kandırıldığını şöyle ifade etti  "Azerbaycan'da mağazalarımda eskiden müdür olarak çalışan bir kadın, İstanbul'da kaldığım otele gelerek akşam yemeğine çıkmak istediğini söyledi. Yanına bir kadın arkadaşı daha geldi ve Sarıyer'de bulunan villaya gittik. Sarıyer de bulunan Villada  2 kişi bana silah zoruyla senet imzalattı." dedi.

GÜNGÖREN'DE YAKALANAN ŞÜPHELİLER GAYRETTEPE'YE GÖTÜRÜLDÜ

Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, şikayet üzerine soruşturma başlattı. Gasp Büro Amirliğine bağlı ekipler, Mustafa T.'a zorla senet imzalattıkları iddia edilen iki kişiyi akşam saatlerinde gözaltına aldı. Güngören'de polis operasyonuyla yakalanan şüpheliler, sorgulanmak üzere Gayrettepe'de bulunan Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirildi. Yetkililer, yakalanan şüphelilerin sorgularının devam ettiğini, olayla ilgili iki kadının daha yakalanması için çalışmaların devam ettiğini söylediler.

Kaynak: haberler.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..