Karakuzu Karakolu’na Ziyaret

Karakuzu Karakolu'na Ziyaret

Viranşehir Kaymakamı Ahmet Karatepe, ve beraberindeki heyet Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesindeki Karakuzu Karakolu’na ziyarette bulundu.

10 Ekim 2016 - 10:23


 

5 Ekim 2016 tarihinde teröristlerin saldırısına uğrayan karakol ziyaretinde; Viranşehir Kaymakamı Ahmet Karatepe, Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek İlçe Garnizon Komutanı Piyade Yarbay Atakan Dorukbay, Kaymakamlık Yazıişleri Müdürü Haşim Yıldız, İlçe Emniyet Müdürü Esat Uğur, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Murat Özen, İlçe Müftüsü Kamil Oktay, AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Mehmet Yıldırım, Şanlıurfa Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mehmet Yavuz ve Viranşehir Temsilcisi Pınar Çuvanlıoğlu, Korucular ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mehmet Koyuncu, Viranşehir TÜGVA Temsilcisi Erol Direk, Viranşehir AK Ocaklar İlçe Başkanı Koç Ali Şehmusoğlu ve bir grup gazi hazır bulundu.

 

 

Uzman Çavuş Erdi Demirer'in şehit edildiği saldırı sonrası ilk ziyarette,  Kaymakam Karatepe, "Geçen gün hain bir saldırı sonucu şehit edilen Uzman Çavuş Erdi Demirer için buraya geldik. Allah şehidimize rahmet etsin. Peygamber Efendimize komşu eylesin. Her canlı ölümü tadacaktır. Önemli olan hakkın yanında olabilmektir. Bu kardeşimiz de hakla beraberdir ve şehitlik mertebesine ulaşmıştır. İnançlı insan ölümden korkmaz. İmansız bir şekilde ölmekten korkar. İnşallah şehitlik mertebesine ulaşmak nasip etsin. Tüm güvenlik güçlerine baş salığı diliyorum. Allah sizinle beraber olsun" dedi.

 

Karakolda görev yapan askerlerle tokalaşan ve bir süre sohbet eden heyet, daha sonra vedalaşarak buradan ayrıldı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..