M.KAYHAN İNAN MÜRACAAT İÇİN Ş.URFA’YA GELİYOR

M.KAYHAN İNAN MÜRACAAT İÇİN Ş.URFA’YA GELİYOR

AkParti Şanlıurfa İl kurucu üyelerinden ,Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in danışmalarından Eğitimci M.Kayhan İnan , Milletvekili aday adayı olduğunu resmen açıkladı. Şanlıurfa’da AK Partinin ...

11 Şubat 2015 - 19:40

inan_kararini_verdi_h8014dddeeeeeeeeeeeeeeeeewAkParti Şanlıurfa İl kurucu üyelerinden ,Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in danışmalarından Eğitimci M.Kayhan İnan , Milletvekili aday adayı olduğunu resmen açıkladı. Şanlıurfa’da AK Partinin kuruluşunda buyana aktif olarak yer alan, AK Parti eski il yönetim kurulu üyesi Kayhan İnan, 2011 Genel seçimleri sonra Çalışma ve Sosyal Güvenlik bakanı Faruk Çelik’in danışmanlığına getirildi.
7 Haziran 2015’te yapılacak olan genel seçimler öncesi kurucusu olduğu AK Partiden Milletvekili aday adaylığını açıklayan İnan,’ yeni Türkiye yolunda AK kadroların içerisinde siyaset arenasında yer almak istiyorum, Kımset ise Milletvekili adayı olacağız, ben Kendime,birikimime ve şanlıurfalı hemşehrilerime güveniyorum’dedi.Ayrıca M.kayhan inan yarın akşam saatleride şanlıurfa’ya geleceği öğrenildi.Yapılan açıklamada yarın akşam saatlerinde şanlıurfaya gelecek olan AK parti milletvekili aday adayı m.kayhan inan’ın cuma günüde AK parti şanlıurfa il başkanlığına gelerek resmen müracaat etmesi bekleniyor.