Macaristan Vatandaşı Cizre’de Otel Odasında Ölü Bulundu

Macaristan Vatandaşı Cizre’de Otel Odasında Ölü Bulundu

Cizre'de Nusaybin Caddesi üzerinde bulunan bir otelde 22 gündür konaklayan 33 yaşındaki Macaristan vatandaşı Bodnar İmre Laszlo, kaldığı otel odasında çalışanlar tarafından ölü olarak bulundu. ...

13 Aralık 2014 - 18:46

macaristan-vatandasi-cizre-de-otel-odasinda-olu-6772386_8694_mCizre’de Nusaybin Caddesi üzerinde bulunan bir otelde 22 gündür konaklayan 33 yaşındaki Macaristan vatandaşı Bodnar İmre Laszlo, kaldığı otel odasında çalışanlar tarafından ölü olarak bulundu. Otel çalışanları durumu polise bildirdi.
ÇIPLAK HALDE CESEDİ BULUNDU 22 günden bu yana otelde konakladığı belirtilen şahıs, bugün öğle saatlerine kadar odasından çıkmayınca, otel görevlileri yedek anahtarla kapıyı açtı. Odaya giren görevliler, kapının arkasında Bodnar İmre Laszlo’yu çıplak halde ve hareketsiz buldu. Olay yerine sağlık ve polis ekipleri çağrıldı. Yapılan incelemede şahsın hayatını kaybettiği anlaşıldı.
POLİS SORUŞTURMA BAŞLATTI Bunun üzerine polis ekipleri otelde ve otel odasında geniş çaplı inceleme başlattı. Yapılan incelemelerin ardından şahsın cesedi otopsi için Cizre Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.