Mikail Kılıç AK Parti Karaköprü Belediye Başkan aday adayı...

Mikail Kılıç AK Parti Karaköprü Belediye Başkan aday adayı oldu

AK Parti Belediye Başkan Aday adayları resmen başvurmaya başladı. Şanlıurfa'nın Karaköprü İlçesi için Mikail Kılıç adaylık başvurusunda bulundu.

07 Kasım 2018 - 20:25 - Güncelleme: 07 Kasım 2018 - 21:17

 İş adamı Mikail Kılıç AK Parti Karaköprü Belediye Başkan aday adayı oldu . Kılıç haber-sanliurfa.com 'a yaptığı açıklamada; İş dünyasında kazandığı birikimini  ve  tecrübelerini Karaköprü belediyesi taşımak için aday adayı olduğunu” söyledi.

Şanlıurfaspor'a bir dönem yaptığı yardımlarla ve maden ocakları üzerinden yüzlerce insana sağladığı istihdam imkanları ile adından söz ettiren  İş adamı Mikail Kılıç , Karaköprü Belediye Başkan aday adayı oldu. Adaylık müracaatını yapan Kılıç, İş dünyasında kazandığı deneyim ve tecrübelerini Karaköprü belediyesine  taşıyıp bütün Karaköprü’nün bundan yararlanabileceği gösterebileceğimize inandığım için aday oldum dedi.

KUTLU DAVA İÇİN YOLA ÇIKTIM

İş adamı Mikail Kılıç yapmış olduğu açıklamada ; “Yeni bir seçim şenliğinin öncesindeyiz. Öncelikle bugüne kadar Karaköprüye’ye hizmet etmiş bütün siyasetçileri hayırla yaad ediyorum. Bizleri yetiştirdiler, bizlere emek verdiler, bizler de onlardan  sonra ve onlarla beraber Karaköprü’ye en iyi hizmeti sunmak üzere hazır olduğumuzu düşünüyoruz. Karaköprü’ye hizmet etmek üzere bu kutlu yolculuğa aday olduk. Allah nasip ederde büyüklerimiz ve halkımızın desteği ile belediye başkan adayı olursak Karaköprü’müze hayırlı hizmetler vermek üzere inşallah sizlerle birlikte olacağız “ dedi.

Kaynak: haber merkezi

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Memo
  7 ay önce
  Sen adini yaz bizde sana gereken aciklamari yapriz
 • Yalancısınız
  7 ay önce
  Bu dediginiz adayın oğlu kendi borclarını ödeyemedigi icin çekleri kaşelenginden dolayı hapiste şuan ayrıyetten maden ocagında yüzlerce kişiye iş istihdamı yaptıgıda yok
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Suruç'lu Genç Diyarbakır'da Öldürüldü
Suruç'lu Genç Diyarbakır'da Öldürüldü
haber-sanliurfa Kulis – Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan, kendi partilerini kuracak
haber-sanliurfa Kulis – Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan, kendi...